ML FARM SOLUTIONS S.R.L.

ML FARM SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 42197120, Nr. Reg. Com. J2021001538107. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 3 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. UNIRII, NR.80, BL.O1, ET.10, AP.39. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ML FARM SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42197120
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001538107
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 februarie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. UNIRII, NR.80, BL.O1, ET.10, AP.39
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, ML FARM SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.718 lei, un profit net de 42.712 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.972 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 58.718 lei2020 · Profit net: 2.095 lei2021 · Profit net: 42.826 lei2023 · Profit net: −4.999 lei2024 · Profit net: 18.401 lei2025 · Profit net: 42.712 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.000 lei20202021: 88.972 lei89 mii20212024: 23.250 lei20242025: 58.718 lei59 mii2025
Profit net lei
2020: 2.095 lei20202021: 42.826 lei43 mii20212023: −4.999 lei−5 mii20232024: 18.401 lei20242025: 42.712 lei43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ML FARM SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 58.718 lei în creștere față de 2024 42.712 lei în creștere față de 2024 26.726 lei în creștere față de 2024 — 89.537 lei 62.811 lei —
2024 23.250 lei 18.401 lei în creștere față de 2023 21.745 lei în creștere față de 2023 — 41.844 lei 20.099 lei —
2023 — −4.999 lei în scădere față de 2021 17.073 lei în creștere față de 2021 — 18.770 lei 1.697 lei —
2021 88.972 lei în creștere față de 2020 42.826 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 25.602 lei 19.519 lei 45.121 lei —
2020 9.000 lei 2.095 lei 4.594 lei 133 lei 6.756 lei 2.295 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare