MLADENTALUC S.R.L.

Inactivă fiscal din 12 august 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MLADENTALUC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 38602488, Nr. Reg. Com. J2019001248180. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VICTORIEI, NR.192, CAMERA NR. 2, BL.192, SC.2, ET.2, AP.16. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MLADENTALUC S.R.L.
CUI
38602488
Stare
Inactivă fiscal din 12 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2019001248180
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2017
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VICTORIEI, NR.192, CAMERA NR. 2, BL.192, SC.2, ET.2, AP.16
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, MLADENTALUC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.705 lei, un profit net de 31.531 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 17.929 lei2021 · Cifra de afaceri: 50.400 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.409 lei2024 · Cifra de afaceri: 46.530 lei2025 · Cifra de afaceri: 58.705 lei2020 · Profit net: −42.380 lei2021 · Profit net: −18.008 lei2023 · Profit net: −14.131 lei2024 · Profit net: 31.854 lei2025 · Profit net: 31.531 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 17.929 lei20202021: 50.400 lei20212023: 20.409 lei20232024: 46.530 lei20242025: 58.705 lei59 mii2025
Profit net lei
2020: −42.380 lei−42 mii20202021: −18.008 lei20212023: −14.131 lei20232024: 31.854 lei32 mii20242025: 31.531 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MLADENTALUC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 58.705 lei în creștere față de 2024 31.531 lei în scădere față de 2024 78.333 lei în scădere față de 2024 14.541 lei 1.048 lei −62.688 lei —
2024 46.530 lei în creștere față de 2023 31.854 lei în creștere față de 2023 114.727 lei în scădere față de 2023 14.541 lei 5.967 lei −94.219 lei —
2023 20.409 lei în scădere față de 2021 −14.131 lei în creștere față de 2021 141.149 lei în creștere față de 2021 14.541 lei 535 lei −126.073 lei —
2021 50.400 lei în creștere față de 2020 −18.008 lei în creștere față de 2020 116.657 lei în creștere față de 2020 25.354 lei 10.249 lei −81.054 lei —
2020 17.929 lei −42.380 lei 107.759 lei 30.760 lei 13.954 lei −63.045 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare