M&M REART S.R.L.

M&M REART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38577392, Nr. Reg. Com. J38/1182/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 8 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA COCORILOR, NR.1, BL.22, SC.B, ET.2, AP.12, cod poștal 240215. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M&M REART S.R.L.
CUI
38577392
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/1182/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 decembrie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA COCORILOR, NR.1, BL.22, SC.B, ET.2, AP.12
Cod poștal
240215
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2024, M&M REART S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii02 mii4 mii6 mii8 mii10 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 2.400 lei2018 · Cifra de afaceri: 8.050 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.250 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: −273 lei2018 · Profit net: 526 lei2019 · Profit net: −1.424 lei2020 · Profit net: 543 lei2021 · Profit net: −558 lei2022 · Profit net: 957 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 2.400 lei20172018: 8.050 lei8 mii20182019: 2.250 lei20192020: 1.000 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei02023
Profit net lei
2017: −273 lei'172018: 526 lei'182019: −1.424 lei−1 mii'192020: 543 lei'202021: −558 lei'212022: 957 lei957'222023: 0 lei'232024: 0 lei0'24
Indicatori financiari pe ani pentru M&M REART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2023 0 lei 0 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 200 lei 200 lei 0
2022 0 lei 957 lei în creștere față de 2021 30 lei în scădere față de 2021 — 0 lei −30 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 −558 lei în scădere față de 2020 1.600 lei în scădere față de 2020 0 lei 613 lei −987 lei 0
2020 1.000 lei în scădere față de 2019 543 lei în creștere față de 2019 5.261 lei în scădere față de 2019 433 lei 4.400 lei −428 lei —
2019 2.250 lei în scădere față de 2018 −1.424 lei în scădere față de 2018 5.291 lei în creștere față de 2018 433 lei 3.886 lei −972 lei —
2018 8.050 lei în creștere față de 2017 526 lei în creștere față de 2017 5.231 lei în creștere față de 2017 433 lei 5.251 lei 453 lei 0
2017 2.400 lei −273 lei 3.812 lei 133 lei 3.606 lei −73 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare