M&M STUDIO DE PROIECTARE S.R.L.

M&M STUDIO DE PROIECTARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38614598, Nr. Reg. Com. J2017020674407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM TABEREI, NR.82, BL.C16, SC.A, ET.3, AP.13, cod poștal 061403. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M&M STUDIO DE PROIECTARE S.R.L.
CUI
38614598
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017020674407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM TABEREI, NR.82, BL.C16, SC.A, ET.3, AP.13
Cod poștal
061403
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, M&M STUDIO DE PROIECTARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 635.123 lei, un profit net de 15.291 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 179.776 lei2019 · Cifra de afaceri: 297.872 lei2020 · Cifra de afaceri: 494.444 lei2021 · Cifra de afaceri: 172.826 lei2022 · Cifra de afaceri: 294.875 lei2023 · Cifra de afaceri: 546.697 lei2024 · Cifra de afaceri: 330.323 lei2025 · Cifra de afaceri: 635.123 lei2018 · Profit net: −22.656 lei2019 · Profit net: 27.698 lei2020 · Profit net: 205.721 lei2021 · Profit net: −59.286 lei2022 · Profit net: −6.764 lei2023 · Profit net: 33.676 lei2024 · Profit net: −23.428 lei2025 · Profit net: 15.291 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 179.776 lei'182019: 297.872 lei'192020: 494.444 lei'202021: 172.826 lei'212022: 294.875 lei'222023: 546.697 lei'232024: 330.323 lei'242025: 635.123 lei635 mii'25
Profit net lei
2018: −22.656 lei'182019: 27.698 lei'192020: 205.721 lei206 mii'202021: −59.286 lei−59 mii'212022: −6.764 lei'222023: 33.676 lei'232024: −23.428 lei'242025: 15.291 lei15 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru M&M STUDIO DE PROIECTARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 635.123 lei în creștere față de 2024 15.291 lei în creștere față de 2024 51.228 lei în creștere față de 2024 751 lei 69.492 lei 19.015 lei 2
2024 330.323 lei în scădere față de 2023 −23.428 lei în scădere față de 2023 23.625 lei în scădere față de 2023 3.755 lei 23.594 lei 3.724 lei 2
2023 546.697 lei în creștere față de 2022 33.676 lei în creștere față de 2022 31.927 lei în scădere față de 2022 — 59.079 lei 27.152 lei —
2022 294.875 lei în creștere față de 2021 −6.764 lei în creștere față de 2021 49.023 lei în creștere față de 2021 — 42.499 lei −6.524 lei 3 în creștere față de 2021
2021 172.826 lei în scădere față de 2020 −59.286 lei în scădere față de 2020 12.771 lei în creștere față de 2020 — 71.814 lei 59.043 lei 2
2020 494.444 lei în creștere față de 2019 205.721 lei în creștere față de 2019 7.471 lei în scădere față de 2019 — 218.433 lei 210.962 lei 2 în scădere față de 2019
2019 297.872 lei în creștere față de 2018 27.698 lei în creștere față de 2018 20.744 lei în scădere față de 2018 — 25.986 lei 5.242 lei 3 în scădere față de 2018
2018 179.776 lei −22.656 lei 25.756 lei 0 lei 3.300 lei −22.456 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare