MNT & SOFT CLINICA S.R.L.

MNT & SOFT CLINICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42333108, Nr. Reg. Com. J2020000794121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8699 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.24, BL.A2, AP.12, cod poștal 401053. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MNT & SOFT CLINICA S.R.L.
CUI
42333108
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000794121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. LOTUS, NR.24, BL.A2, AP.12
Cod poștal
401053
Cod CAEN
8699
Domeniu de activitate
Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice

Situații financiare

În 2025, MNT & SOFT CLINICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.708 lei, o pierdere netă de 16.597 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 10.002 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.598 lei2024 · Cifra de afaceri: 11.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.708 lei2021 · Profit net: −53.970 lei2022 · Profit net: −118.556 lei2023 · Profit net: −69.740 lei2024 · Profit net: −10.181 lei2025 · Profit net: −16.597 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 10.002 lei20222023: 3.598 lei20232024: 11.200 lei20242025: 11.708 lei12 mii2025
Profit net lei
2021: −53.970 lei20212022: −118.556 lei−119 mii20222023: −69.740 lei20232024: −10.181 lei20242025: −16.597 lei−17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MNT & SOFT CLINICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.708 lei în creștere față de 2024 −16.597 lei în scădere față de 2024 260.395 lei în creștere față de 2024 64.057 lei 362 lei −268.844 lei —
2024 11.200 lei în creștere față de 2023 −10.181 lei în creștere față de 2023 259.328 lei în creștere față de 2023 78.292 lei 6.402 lei −252.247 lei —
2023 3.598 lei în scădere față de 2022 −69.740 lei în creștere față de 2022 251.188 lei în creștere față de 2022 92.527 lei 8.443 lei −242.066 lei 0 în scădere față de 2022
2022 10.002 lei −118.556 lei în scădere față de 2021 180.008 lei în creștere față de 2021 106.762 lei 7.003 lei −172.326 lei 1
2021 — −53.970 lei 95.460 lei 114.577 lei 40.313 lei −53.770 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare