MOB TATTOO STUDIO S.R.L.

MOB TATTOO STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40466884, Nr. Reg. Com. J26/182/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9699 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. ARMATEI, NR.16, cod poștal 545600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOB TATTOO STUDIO S.R.L.
CUI
40466884
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/182/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. ARMATEI, NR.16
Cod poștal
545600
Cod CAEN
9699
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MOB TATTOO STUDIO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.363 lei.

Profit net lei
2019: −38.931 lei−39 mii20192020: −34.094 lei20202021: −5.701 lei20212022: −19.066 lei20222023: −6.655 lei20232024: 83.425 lei83 mii20242025: −1.363 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOB TATTOO STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.363 lei în scădere față de 2024 102.177 lei în scădere față de 2024 — 1.347 lei −100.830 lei —
2024 20.000 lei 83.425 lei în creștere față de 2023 111.655 lei în scădere față de 2023 — 12.187 lei −99.468 lei —
2023 — −6.655 lei în creștere față de 2022 119.187 lei în creștere față de 2022 512 lei 2.959 lei −182.381 lei —
2022 — −19.066 lei în scădere față de 2021 114.182 lei în creștere față de 2021 33.492 lei 3.469 lei −175.727 lei 1
2021 — −5.701 lei în creștere față de 2020 56.662 lei în creștere față de 2020 137.934 lei 1.209 lei −78.526 lei 1
2020 — −34.094 lei în creștere față de 2019 39.810 lei în scădere față de 2019 166.904 lei 81 lei −72.825 lei 1 în scădere față de 2019
2019 — −38.931 lei 206.402 lei 166.904 lei 767 lei −38.731 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare