MOISE COSMIN & IOAN S.R.L.

MOISE COSMIN & IOAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42821222, Nr. Reg. Com. J2020000833024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, ORŞ. NĂDLAC, STR. MIHAI VITEAZU, NR.74, cod poștal 315500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOISE COSMIN & IOAN S.R.L.
CUI
42821222
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000833024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, ORŞ. NĂDLAC, STR. MIHAI VITEAZU, NR.74
Cod poștal
315500
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MOISE COSMIN & IOAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.482.183 lei, un profit net de 59.130 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 96.393 lei2021 · Cifra de afaceri: 355.758 lei2022 · Cifra de afaceri: 464.794 lei2023 · Cifra de afaceri: 821.875 lei2024 · Cifra de afaceri: 540.185 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.482.183 lei2020 · Profit net: 34.761 lei2021 · Profit net: 41.497 lei2022 · Profit net: 51.378 lei2023 · Profit net: 64.792 lei2024 · Profit net: 21.968 lei2025 · Profit net: 59.130 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 96.393 lei20202021: 355.758 lei20212022: 464.794 lei20222023: 821.875 lei20232024: 540.185 lei20242025: 1.482.183 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2020: 34.761 lei20202021: 41.497 lei20212022: 51.378 lei20222023: 64.792 lei65 mii20232024: 21.968 lei20242025: 59.130 lei59 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOISE COSMIN & IOAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.482.183 lei în creștere față de 2024 59.130 lei în creștere față de 2024 141.703 lei în scădere față de 2024 63.413 lei 123.545 lei 45.255 lei 3
2024 540.185 lei în scădere față de 2023 21.968 lei în scădere față de 2023 168.776 lei în creștere față de 2023 63.413 lei 319.959 lei 214.596 lei 3
2023 821.875 lei în creștere față de 2022 64.792 lei în creștere față de 2022 97.357 lei în creștere față de 2022 4.852 lei 285.133 lei 192.628 lei 3 în creștere față de 2022
2022 464.794 lei în creștere față de 2021 51.378 lei în creștere față de 2021 24.310 lei în scădere față de 2021 51.807 lei 100.339 lei 127.836 lei 2 în creștere față de 2021
2021 355.758 lei în creștere față de 2020 41.497 lei în creștere față de 2020 59.364 lei în scădere față de 2020 65.933 lei 69.889 lei 76.458 lei 1
2020 96.393 lei 34.761 lei 153.971 lei 76.461 lei 112.471 lei 34.961 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare