MOLLISWARE S.R.L.

Inactivă fiscal din 21 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MOLLISWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41413195, Nr. Reg. Com. J28/872/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 18 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. NUFĂRULUI, NR.3, BL.59, SC.1, ET.3, AP.14, cod poștal 235100. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 21 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOLLISWARE S.R.L.
CUI
41413195
Stare
Inactivă fiscal din 21 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J28/872/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iulie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. NUFĂRULUI, NR.3, BL.59, SC.1, ET.3, AP.14
Cod poștal
235100
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, MOLLISWARE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 34.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.350 lei2019 · Profit net: −13.044 lei2020 · Profit net: 27.424 lei2021 · Profit net: 14.073 lei2022 · Profit net: −22.208 lei2023 · Profit net: −9.122 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 34.000 lei34 mii20202021: 2.350 lei2 mii2021
Profit net lei
2019: −13.044 lei20192020: 27.424 lei27 mii20202021: 14.073 lei20212022: −22.208 lei−22 mii20222023: −9.122 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru MOLLISWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 2.677 lei în scădere față de 2024 — — −2.677 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 6.572 lei — 3.895 lei −2.677 lei —
2023 — −9.122 lei în creștere față de 2022 6.572 lei — 3.895 lei −2.677 lei —
2022 — −22.208 lei în scădere față de 2021 6.572 lei în creștere față de 2021 9.122 lei 3.895 lei 6.445 lei —
2021 2.350 lei în scădere față de 2020 14.073 lei în scădere față de 2020 6.571 lei în creștere față de 2020 31.329 lei 3.895 lei 28.653 lei 1 în scădere față de 2020
2020 34.000 lei 27.424 lei în creștere față de 2019 2.074 lei în creștere față de 2019 64.654 lei 13.143 lei 14.580 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −13.044 lei 727 lei 23.583 lei 64.616 lei −12.844 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare