MOMENTS IN LIGHT S.R.L.

MOMENTS IN LIGHT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40931350, Nr. Reg. Com. J02/738/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 8 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ŞTEFAN CICIO POP, NR.7, AP.7, cod poștal 310086. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOMENTS IN LIGHT S.R.L.
CUI
40931350
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/738/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 aprilie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ŞTEFAN CICIO POP, NR.7, AP.7
Cod poștal
310086
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, MOMENTS IN LIGHT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.800 lei, o pierdere netă de 26.500 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 50.707 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.293 lei2022 · Cifra de afaceri: 98.147 lei2023 · Cifra de afaceri: 31.785 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.800 lei2019 · Profit net: 47.792 lei2020 · Profit net: 4.917 lei2021 · Profit net: 5.871 lei2022 · Profit net: 86.812 lei2023 · Profit net: −9.201 lei2024 · Profit net: 1.876 lei2025 · Profit net: −26.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50.707 lei20192020: 13.860 lei20202021: 14.293 lei20212022: 98.147 lei98 mii20222023: 31.785 lei20232024: 33.250 lei20242025: 2.800 lei3 mii2025
Profit net lei
2019: 47.792 lei20192020: 4.917 lei20202021: 5.871 lei20212022: 86.812 lei87 mii20222023: −9.201 lei20232024: 1.876 lei20242025: −26.500 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOMENTS IN LIGHT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.800 lei în scădere față de 2024 −26.500 lei în scădere față de 2024 11.471 lei în creștere față de 2024 76.313 lei 20.779 lei 60.136 lei —
2024 33.250 lei în creștere față de 2023 1.876 lei în creștere față de 2023 940 lei în scădere față de 2023 86.283 lei 36.904 lei 96.762 lei —
2023 31.785 lei în scădere față de 2022 −9.201 lei în scădere față de 2022 9.341 lei în creștere față de 2022 104.544 lei 38.037 lei 97.787 lei 1
2022 98.147 lei în creștere față de 2021 86.812 lei în creștere față de 2021 6.825 lei în creștere față de 2021 111.985 lei 49.739 lei 106.988 lei 1
2021 14.293 lei în creștere față de 2020 5.871 lei în creștere față de 2020 1.497 lei în scădere față de 2020 92.801 lei 25.356 lei 58.779 lei 1 în scădere față de 2020
2020 13.860 lei în scădere față de 2019 4.917 lei în scădere față de 2019 5.019 lei în scădere față de 2019 107.753 lei 24.711 lei 52.908 lei 2
2019 50.707 lei 47.792 lei 6.985 lei 91.608 lei 53.086 lei 47.992 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare