MON CHARME SRL

Inactivă fiscal din 26 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MON CHARME SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 18963070, Nr. Reg. Com. J22/2068/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT BREAZU COM. REDIU, STR. GAROAFELOR, NR.22, cod poștal 707406. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 26 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MON CHARME SRL
CUI
18963070
Stare
Inactivă fiscal din 26 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J22/2068/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2006
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT BREAZU COM. REDIU, STR. GAROAFELOR, NR.22
Cod poștal
707406
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2020, MON CHARME SRL a raportat o cifră de afaceri de 11.300 lei, un profit net de 4.573 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii201620172018201920202016 · Cifra de afaceri: 37.760 lei2017 · Cifra de afaceri: 28.640 lei2018 · Cifra de afaceri: 31.130 lei2019 · Cifra de afaceri: 19.375 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.300 lei2016 · Profit net: 18.649 lei2017 · Profit net: 16.197 lei2018 · Profit net: 8.672 lei2019 · Profit net: 15.917 lei2020 · Profit net: 4.573 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 37.760 lei38 mii20162017: 28.640 lei20172018: 31.130 lei20182019: 19.375 lei20192020: 11.300 lei11 mii2020
Profit net lei
2016: 18.649 lei19 mii20162017: 16.197 lei20172018: 8.672 lei20182019: 15.917 lei20192020: 4.573 lei5 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru MON CHARME SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 11.300 lei în scădere față de 2019 4.573 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 49.072 lei 49.072 lei —
2019 19.375 lei în scădere față de 2018 15.917 lei în creștere față de 2018 167 lei în scădere față de 2018 — 44.667 lei 44.500 lei —
2018 31.130 lei în creștere față de 2017 8.672 lei în scădere față de 2017 1.315 lei în scădere față de 2017 — 29.898 lei 28.583 lei 1
2017 28.640 lei în scădere față de 2016 16.197 lei în scădere față de 2016 1.576 lei în scădere față de 2016 — 21.488 lei 19.912 lei —
2016 37.760 lei 18.649 lei 20.148 lei 947 lei 22.915 lei 3.714 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.