MON CHER DECEBAL SRL

Inactivă fiscal din 12 septembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MON CHER DECEBAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17498229, Nr. Reg. Com. J40/7256/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PREL. GHENCEA, NR.10, BL.A2, SC.B, ET.P, AP.17, cod poștal 061705. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 septembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MON CHER DECEBAL SRL
CUI
17498229
Stare
Inactivă fiscal din 12 septembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/7256/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2005
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PREL. GHENCEA, NR.10, BL.A2, SC.B, ET.P, AP.17
Cod poștal
061705
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2019, MON CHER DECEBAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 201.941 lei, o pierdere netă de 445.594 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 633.545 lei2017 · Cifra de afaceri: 536.405 lei2018 · Cifra de afaceri: 422.676 lei2019 · Cifra de afaceri: 201.941 lei2016 · Profit net: −40.829 lei2017 · Profit net: −193.583 lei2018 · Profit net: −269.050 lei2019 · Profit net: −445.594 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 633.545 lei634 mii20162017: 536.405 lei20172018: 422.676 lei20182019: 201.941 lei202 mii2019
Profit net lei
2016: −40.829 lei20162017: −193.583 lei20172018: −269.050 lei20182019: −445.594 lei−446 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru MON CHER DECEBAL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 201.941 lei în scădere față de 2018 −445.594 lei în scădere față de 2018 1.015.186 lei în creștere față de 2018 491.139 lei 89.491 lei −340.556 lei 10 în creștere față de 2018
2018 422.676 lei în scădere față de 2017 −269.050 lei în scădere față de 2017 593.616 lei în creștere față de 2017 506.166 lei 98.489 lei 105.039 lei 9 în creștere față de 2017
2017 536.405 lei în scădere față de 2016 −193.583 lei în scădere față de 2016 356.676 lei în creștere față de 2016 523.364 lei 113.401 lei 374.089 lei 8
2016 633.545 lei −40.829 lei 274.193 lei 653.256 lei 94.608 lei 567.671 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.