MON DELICE S.R.L.

MON DELICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42520394, Nr. Reg. Com. J2020000560324. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. GORJULUI, NR.1, AP.40. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MON DELICE S.R.L.
CUI
42520394
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000560324
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. GORJULUI, NR.1, AP.40
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, MON DELICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 227.302 lei, o pierdere netă de 130.591 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212023202420252021 · Cifra de afaceri: 269.030 lei2023 · Cifra de afaceri: 280.538 lei2024 · Cifra de afaceri: 296.292 lei2025 · Cifra de afaceri: 227.302 lei2020 · Profit net: −66.009 lei2021 · Profit net: 26.915 lei2023 · Profit net: −1.235 lei2024 · Profit net: −86.872 lei2025 · Profit net: −130.591 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 269.030 lei20212023: 280.538 lei20232024: 296.292 lei296 mii20242025: 227.302 lei227 mii2025
Profit net lei
2020: −66.009 lei20202021: 26.915 lei27 mii20212023: −1.235 lei20232024: −86.872 lei20242025: −130.591 lei−131 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MON DELICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 227.302 lei în scădere față de 2024 −130.591 lei în scădere față de 2024 160.826 lei în creștere față de 2024 8.240 lei 38.036 lei −118.253 lei 2 în creștere față de 2024
2024 296.292 lei în creștere față de 2023 −86.872 lei în scădere față de 2023 96.839 lei în creștere față de 2023 — 110.074 lei 13.235 lei 1 în scădere față de 2023
2023 280.538 lei în creștere față de 2021 −1.235 lei în scădere față de 2021 71.604 lei în scădere față de 2021 — 171.711 lei 100.107 lei 2
2021 269.030 lei 26.915 lei în creștere față de 2020 138.829 lei în creștere față de 2020 — 99.934 lei −38.895 lei 2
2020 — −66.009 lei 67.553 lei — 1.744 lei −65.809 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare