MONAR ENERGY SRL

Radiată din 18 decembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MONAR ENERGY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37883539, Nr. Reg. Com. J40/11092/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CĂTINEI, NR.13, CAMERA 1, BL.P37, SC.2, ET.3, AP.23, cod poștal 062345. Societatea este radiată din data de 18 decembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONAR ENERGY SRL
CUI
37883539
Stare
Radiată din 18 decembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/11092/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CĂTINEI, NR.13, CAMERA 1, BL.P37, SC.2, ET.3, AP.23
Cod poștal
062345
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2022, MONAR ENERGY SRL a raportat o pierdere netă de 3.154 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2017201820192020202120222017 · Cifra de afaceri: 25.954 lei2018 · Cifra de afaceri: 43.751 lei2017 · Profit net: −28.259 lei2018 · Profit net: −22.524 lei2019 · Profit net: −2.958 lei2020 · Profit net: −3.535 lei2021 · Profit net: −2.453 lei2022 · Profit net: −3.154 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 25.954 lei20172018: 43.751 lei44 mii2018
Profit net lei
2017: −28.259 lei−28 mii20172018: −22.524 lei20182019: −2.958 lei20192020: −3.535 lei20202021: −2.453 lei20212022: −3.154 lei−3 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MONAR ENERGY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −3.154 lei în scădere față de 2021 68.248 lei în creștere față de 2021 5.565 lei — −62.683 lei —
2021 — −2.453 lei în creștere față de 2020 66.854 lei în creștere față de 2020 7.325 lei — −59.529 lei —
2020 — −3.535 lei în scădere față de 2019 66.325 lei în creștere față de 2019 9.249 lei — −57.076 lei —
2019 — −2.958 lei în creștere față de 2018 64.714 lei în creștere față de 2018 11.173 lei — −53.541 lei —
2018 43.751 lei în creștere față de 2017 −22.524 lei în creștere față de 2017 63.410 lei în creștere față de 2017 13.096 lei −269 lei −50.583 lei 1 în scădere față de 2017
2017 25.954 lei −28.259 lei 53.869 lei 15.091 lei 9.088 lei −28.059 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare