MONC SCARPE S.R.L.

MONC SCARPE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40438000, Nr. Reg. Com. J2019000184087. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7414 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, ALEEA LĂCRĂMIOARELOR, NR.7A, SC.D, AP.14, cod poștal 500218. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONC SCARPE S.R.L.
CUI
40438000
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000184087
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, ALEEA LĂCRĂMIOARELOR, NR.7A, SC.D, AP.14
Cod poștal
500218
Cod CAEN
7414
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, MONC SCARPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 331.246 lei, un profit net de 68.495 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 261.718 lei2020 · Cifra de afaceri: 301.391 lei2021 · Cifra de afaceri: 454.042 lei2022 · Cifra de afaceri: 402.541 lei2023 · Cifra de afaceri: 350.332 lei2024 · Cifra de afaceri: 351.387 lei2025 · Cifra de afaceri: 331.246 lei2019 · Profit net: 144.867 lei2020 · Profit net: 65.178 lei2021 · Profit net: 171.419 lei2022 · Profit net: 104.595 lei2023 · Profit net: 105.374 lei2024 · Profit net: 118.593 lei2025 · Profit net: 68.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 261.718 lei20192020: 301.391 lei20202021: 454.042 lei454 mii20212022: 402.541 lei20222023: 350.332 lei20232024: 351.387 lei20242025: 331.246 lei331 mii2025
Profit net lei
2019: 144.867 lei20192020: 65.178 lei20202021: 171.419 lei171 mii20212022: 104.595 lei20222023: 105.374 lei20232024: 118.593 lei20242025: 68.495 lei68 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MONC SCARPE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 331.246 lei în scădere față de 2024 68.495 lei în scădere față de 2024 13.946 lei în creștere față de 2024 — 82.641 lei 68.695 lei 2
2024 351.387 lei în creștere față de 2023 118.593 lei în creștere față de 2023 7.007 lei în creștere față de 2023 — 125.800 lei 118.793 lei 2
2023 350.332 lei în scădere față de 2022 105.374 lei în creștere față de 2022 5.299 lei în scădere față de 2022 — 215.468 lei 210.169 lei 2
2022 402.541 lei în scădere față de 2021 104.595 lei în scădere față de 2021 15.128 lei în scădere față de 2021 37.886 lei 82.037 lei 104.795 lei 2
2021 454.042 lei în creștere față de 2020 171.419 lei în creștere față de 2020 44.621 lei în scădere față de 2020 50.173 lei 166.067 lei 171.619 lei 2
2020 301.391 lei în creștere față de 2019 65.178 lei în scădere față de 2019 76.414 lei în creștere față de 2019 — 141.792 lei 65.378 lei 2 în creștere față de 2019
2019 261.718 lei 144.867 lei 2.744 lei 10 lei 147.801 lei 145.067 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare