MONICA JALUZELE S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 august 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MONICA JALUZELE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38727066, Nr. Reg. Com. J20/81/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4339 - Alte lucrari de finisare. Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, ALEEA CASTANILOR, BL.4, SC.1, ET.2, AP.8, cod poștal 335600. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONICA JALUZELE S.R.L.
CUI
38727066
Stare
Inactivă fiscal din 13 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J20/81/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, ALEEA CASTANILOR, BL.4, SC.1, ET.2, AP.8
Cod poștal
335600
Cod CAEN
4339
Domeniu de activitate
Alte lucrari de finisare

Situații financiare

În 2022, MONICA JALUZELE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.547 lei, un profit net de 9.718 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 31.222 lei2019 · Cifra de afaceri: 40.774 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.769 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.704 lei2022 · Cifra de afaceri: 64.547 lei2018 · Profit net: 5.484 lei2019 · Profit net: 6.662 lei2020 · Profit net: 10.111 lei2021 · Profit net: 10.729 lei2022 · Profit net: 9.718 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 31.222 lei20182019: 40.774 lei20192020: 31.769 lei20202021: 57.704 lei20212022: 64.547 lei65 mii2022
Profit net lei
2018: 5.484 lei20182019: 6.662 lei20192020: 10.111 lei20202021: 10.729 lei11 mii20212022: 9.718 lei10 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MONICA JALUZELE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 64.547 lei în creștere față de 2021 9.718 lei în scădere față de 2021 581 lei în scădere față de 2021 — 11.828 lei 11.247 lei 1
2021 57.704 lei în creștere față de 2020 10.729 lei în creștere față de 2020 658 lei în scădere față de 2020 — 12.186 lei 11.528 lei 1
2020 31.769 lei în scădere față de 2019 10.111 lei în creștere față de 2019 780 lei în creștere față de 2019 — 11.575 lei 10.795 lei 1
2019 40.774 lei în creștere față de 2018 6.662 lei în creștere față de 2018 499 lei în creștere față de 2018 — 7.845 lei 7.346 lei 1
2018 31.222 lei 5.484 lei 252 lei — 5.936 lei 5.684 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare