MONMEDACT S.R.L.

Inactivă fiscal din 31 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MONMEDACT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40900796, Nr. Reg. Com. J2019000838263. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 2 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.202, AP.2, cod poștal 540562. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 31 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONMEDACT S.R.L.
CUI
40900796
Stare
Inactivă fiscal din 31 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019000838263
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 aprilie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.202, AP.2
Cod poștal
540562
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, MONMEDACT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 102.577 lei, un profit net de 24.042 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 31.400 lei2020 · Cifra de afaceri: 67.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 78.950 lei2022 · Cifra de afaceri: 70.750 lei2023 · Cifra de afaceri: 78.551 lei2024 · Cifra de afaceri: 72.039 lei2025 · Cifra de afaceri: 102.577 lei2019 · Profit net: 6.094 lei2020 · Profit net: 8.605 lei2021 · Profit net: 46.091 lei2022 · Profit net: 33.076 lei2023 · Profit net: 34.137 lei2024 · Profit net: 1.276 lei2025 · Profit net: 24.042 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 31.400 lei20192020: 67.400 lei20202021: 78.950 lei20212022: 70.750 lei20222023: 78.551 lei20232024: 72.039 lei20242025: 102.577 lei103 mii2025
Profit net lei
2019: 6.094 lei20192020: 8.605 lei20202021: 46.091 lei46 mii20212022: 33.076 lei20222023: 34.137 lei20232024: 1.276 lei20242025: 24.042 lei24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MONMEDACT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 102.577 lei în creștere față de 2024 24.042 lei în creștere față de 2024 4.905 lei în scădere față de 2024 32.497 lei 30.463 lei 25.558 lei 2 în creștere față de 2024
2024 72.039 lei în scădere față de 2023 1.276 lei în scădere față de 2023 21.131 lei în creștere față de 2023 51.987 lei 22.647 lei 1.516 lei 1
2023 78.551 lei în creștere față de 2022 34.137 lei în creștere față de 2022 8.759 lei în creștere față de 2022 71.470 lei 43.136 lei 34.377 lei 1
2022 70.750 lei în scădere față de 2021 33.076 lei în scădere față de 2021 3.011 lei în scădere față de 2021 90.953 lei 67.077 lei 64.066 lei 1
2021 78.950 lei în creștere față de 2020 46.091 lei în creștere față de 2020 4.018 lei în scădere față de 2020 110.435 lei 65.008 lei 60.990 lei 1 în scădere față de 2020
2020 67.400 lei în creștere față de 2019 8.605 lei în creștere față de 2019 7.091 lei în scădere față de 2019 129.918 lei 21.990 lei 14.899 lei 2 în creștere față de 2019
2019 31.400 lei 6.094 lei 45.189 lei 149.404 lei 14.238 lei 6.294 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare