MONRAELA SRL

Radiată din 2 februarie 2021. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MONRAELA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 21904708, Nr. Reg. Com. J18/495/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2007. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, SAT CÂLNICU DE SUS COM. CÂLNIC, , NR.349, cod poștal 217146. Societatea este radiată din data de 2 februarie 2021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONRAELA SRL
CUI
21904708
Stare
Radiată din 2 februarie 2021
Nr. Registrul Comerțului
J18/495/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2007
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, SAT CÂLNICU DE SUS COM. CÂLNIC, , NR.349
Cod poștal
217146
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2019, MONRAELA SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.120 lei, o pierdere netă de 26.010 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20162017201820192016 · Cifra de afaceri: 56.572 lei2017 · Cifra de afaceri: 53.645 lei2018 · Cifra de afaceri: 86.832 lei2019 · Cifra de afaceri: 32.120 lei2016 · Profit net: −40.357 lei2017 · Profit net: −42.370 lei2018 · Profit net: −50.687 lei2019 · Profit net: −26.010 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 56.572 lei20162017: 53.645 lei20172018: 86.832 lei87 mii20182019: 32.120 lei32 mii2019
Profit net lei
2016: −40.357 lei20162017: −42.370 lei20172018: −50.687 lei−51 mii20182019: −26.010 lei−26 mii2019
Indicatori financiari pe ani pentru MONRAELA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2019 32.120 lei în scădere față de 2018 −26.010 lei în creștere față de 2018 495.380 lei în creștere față de 2018 62.020 lei 6.833 lei −426.527 lei 1 în scădere față de 2018
2018 86.832 lei în creștere față de 2017 −50.687 lei în scădere față de 2017 481.364 lei în creștere față de 2017 62.020 lei 18.827 lei −400.517 lei 3 în creștere față de 2017
2017 53.645 lei în scădere față de 2016 −42.370 lei în scădere față de 2016 429.110 lei în creștere față de 2016 62.020 lei 17.260 lei −349.830 lei 2
2016 56.572 lei −40.357 lei 383.438 lei 62.020 lei 14.013 lei −307.405 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.