MONS VENTURE S.R.L.

Radiată din 14 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MONS VENTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 43189451, Nr. Reg. Com. J08/2132/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.64, CAMERA 1, AP.2, cod poștal 500003. Societatea este radiată din data de 14 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONS VENTURE S.R.L.
CUI
43189451
Stare
Radiată din 14 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J08/2132/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.64, CAMERA 1, AP.2
Cod poștal
500003
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MONS VENTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.060 lei, o pierdere netă de 1.876 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 50 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.806 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.919 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.060 lei2020 · Profit net: −3.215 lei2021 · Profit net: 2.331 lei2022 · Profit net: −12.852 lei2023 · Profit net: −7.168 lei2024 · Profit net: −5.074 lei2025 · Profit net: −1.876 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 50 lei20202021: 23.806 lei24 mii20212022: 10.919 lei20222023: 5.350 lei20232024: 4.300 lei20242025: 3.060 lei3 mii2025
Profit net lei
2020: −3.215 lei20202021: 2.331 lei2 mii20212022: −12.852 lei−13 mii20222023: −7.168 lei20232024: −5.074 lei20242025: −1.876 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MONS VENTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.060 lei în scădere față de 2024 −1.876 lei în creștere față de 2024 28.350 lei în creștere față de 2024 — 697 lei −27.653 lei —
2024 4.300 lei în scădere față de 2023 −5.074 lei în creștere față de 2023 26.921 lei în creștere față de 2023 — 1.144 lei −25.777 lei —
2023 5.350 lei în scădere față de 2022 −7.168 lei în creștere față de 2022 23.350 lei în creștere față de 2022 — 2.647 lei −20.703 lei —
2022 10.919 lei în scădere față de 2021 −12.852 lei în scădere față de 2021 14.342 lei în creștere față de 2021 — 807 lei −13.535 lei —
2021 23.806 lei în creștere față de 2020 2.331 lei în creștere față de 2020 6.109 lei în creștere față de 2020 — 5.425 lei −684 lei —
2020 50 lei −3.215 lei 3.653 lei 102 lei 536 lei −3.015 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare