MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME S.R.L.

MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39448523, Nr. Reg. Com. J12/2411/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.26-28, BL.D 12, AP.46, cod poștal 400672. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME S.R.L.
CUI
39448523
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2411/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.26-28, BL.D 12, AP.46
Cod poștal
400672
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 368.247 lei, un profit net de 271.781 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 311.199 lei2019 · Cifra de afaceri: 491.432 lei2020 · Cifra de afaceri: 289.434 lei2021 · Cifra de afaceri: 433.097 lei2022 · Cifra de afaceri: 175.117 lei2023 · Cifra de afaceri: 872.774 lei2024 · Cifra de afaceri: 438.747 lei2025 · Cifra de afaceri: 368.247 lei2018 · Profit net: 112.273 lei2019 · Profit net: −19.614 lei2020 · Profit net: 11.090 lei2021 · Profit net: 243.871 lei2022 · Profit net: 70.530 lei2023 · Profit net: 755.946 lei2024 · Profit net: 333.282 lei2025 · Profit net: 271.781 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 311.199 lei'182019: 491.432 lei'192020: 289.434 lei'202021: 433.097 lei'212022: 175.117 lei'222023: 872.774 lei873 mii'232024: 438.747 lei'242025: 368.247 lei368 mii'25
Profit net lei
2018: 112.273 lei'182019: −19.614 lei−20 mii'192020: 11.090 lei'202021: 243.871 lei'212022: 70.530 lei'222023: 755.946 lei756 mii'232024: 333.282 lei'242025: 271.781 lei272 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MONTAGE INSTALLATION THERMIQUE ET COMME S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 368.247 lei în scădere față de 2024 271.781 lei în scădere față de 2024 8.277 lei în scădere față de 2024 5.902 lei 274.396 lei 272.021 lei 0
2024 438.747 lei în scădere față de 2023 333.282 lei în scădere față de 2023 14.359 lei în scădere față de 2023 9.251 lei 338.630 lei 333.522 lei 0
2023 872.774 lei în creștere față de 2022 755.946 lei în creștere față de 2022 45.138 lei în scădere față de 2022 0 lei 801.324 lei 756.186 lei 0 în scădere față de 2022
2022 175.117 lei în scădere față de 2021 70.530 lei în scădere față de 2021 61.705 lei în creștere față de 2021 0 lei 132.475 lei 70.770 lei 2 în scădere față de 2021
2021 433.097 lei în creștere față de 2020 243.871 lei în creștere față de 2020 19.656 lei în scădere față de 2020 — 263.767 lei 244.111 lei 4 în scădere față de 2020
2020 289.434 lei în scădere față de 2019 11.090 lei în creștere față de 2019 22.021 lei în scădere față de 2019 — 124.490 lei 102.469 lei 5 în scădere față de 2019
2019 491.432 lei în creștere față de 2018 −19.614 lei în scădere față de 2018 22.580 lei în scădere față de 2018 — 115.439 lei 92.859 lei 7
2018 311.199 lei 112.273 lei 302.472 lei — 414.945 lei 112.473 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare