MONTANA CLIMA SERVICE SRL

MONTANA CLIMA SERVICE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 37178849, Nr. Reg. Com. J10/250/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3314 - Repararea echipamentelor electrice. Societatea a fost înființată la data de 9 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, ORŞ. PĂTÂRLAGELE, STR. CONSTANTIN BRÎNCOVEANU, NR.13, cod poștal 127430. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTANA CLIMA SERVICE SRL
CUI
37178849
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/250/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 martie 2017
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, ORŞ. PĂTÂRLAGELE, STR. CONSTANTIN BRÎNCOVEANU, NR.13
Cod poștal
127430
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3314
Domeniu de activitate
Repararea echipamentelor electrice

Situații financiare

În 2025, MONTANA CLIMA SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.670 lei, un profit net de 4.443 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii201720182020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 40.150 lei2018 · Cifra de afaceri: 45.420 lei2020 · Cifra de afaceri: 14.420 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.070 lei2022 · Cifra de afaceri: 35.160 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.520 lei2024 · Cifra de afaceri: 11.830 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.670 lei2017 · Profit net: 36.694 lei2018 · Profit net: 35.248 lei2020 · Profit net: 3.236 lei2021 · Profit net: −3.990 lei2022 · Profit net: 28.092 lei2023 · Profit net: 7.800 lei2024 · Profit net: 9.548 lei2025 · Profit net: 4.443 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 40.150 lei'172018: 45.420 lei45 mii'182020: 14.420 lei'202021: 17.070 lei'212022: 35.160 lei'222023: 12.520 lei'232024: 11.830 lei'242025: 5.670 lei6 mii'25
Profit net lei
2017: 36.694 lei37 mii'172018: 35.248 lei'182020: 3.236 lei'202021: −3.990 lei−4 mii'212022: 28.092 lei'222023: 7.800 lei'232024: 9.548 lei'242025: 4.443 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MONTANA CLIMA SERVICE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.670 lei în scădere față de 2024 4.443 lei în scădere față de 2024 1.388 lei în creștere față de 2024 — 75.636 lei 74.248 lei —
2024 11.830 lei în scădere față de 2023 9.548 lei în creștere față de 2023 676 lei în scădere față de 2023 — 70.480 lei 69.804 lei —
2023 12.520 lei în scădere față de 2022 7.800 lei în scădere față de 2022 6.580 lei în creștere față de 2022 — 66.837 lei 60.257 lei —
2022 35.160 lei în creștere față de 2021 28.092 lei în creștere față de 2021 5.353 lei în scădere față de 2021 — 57.810 lei 52.457 lei —
2021 17.070 lei în creștere față de 2020 −3.990 lei în scădere față de 2020 14.318 lei în scădere față de 2020 — 38.682 lei 24.364 lei 1
2020 14.420 lei în scădere față de 2018 3.236 lei în scădere față de 2018 15.117 lei în creștere față de 2018 — 43.471 lei 28.354 lei 1
2018 45.420 lei în creștere față de 2017 35.248 lei în scădere față de 2017 10.457 lei în creștere față de 2017 — 82.599 lei 72.142 lei 1
2017 40.150 lei 36.694 lei 6.205 lei — 43.099 lei 36.894 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.