MONTANA COLLEZIONI S.R.L.

MONTANA COLLEZIONI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37394079, Nr. Reg. Com. J23/5437/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. EROILOR, NR.57-3, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTANA COLLEZIONI S.R.L.
CUI
37394079
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5437/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. EROILOR, NR.57-3, CAMERA 2, ET.1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, MONTANA COLLEZIONI S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 149.142 lei2018 · Cifra de afaceri: 883.868 lei2019 · Cifra de afaceri: 534.211 lei2020 · Cifra de afaceri: 30.270 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.965 lei2017 · Profit net: 69.554 lei2018 · Profit net: 255.746 lei2019 · Profit net: −187.200 lei2020 · Profit net: −209.612 lei2021 · Profit net: −42.074 lei2022 · Profit net: −10.418 lei2023 · Profit net: −395 lei2024 · Profit net: −4.484 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 149.142 lei20172018: 883.868 lei884 mii20182019: 534.211 lei20192020: 30.270 lei20202021: 7.965 lei8 mii2021
Profit net lei
2017: 69.554 lei'172018: 255.746 lei256 mii'182019: −187.200 lei'192020: −209.612 lei−210 mii'202021: −42.074 lei'212022: −10.418 lei'222023: −395 lei'232024: −4.484 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru MONTANA COLLEZIONI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 256.030 lei — 57.833 lei −198.197 lei —
2024 — −4.484 lei în scădere față de 2023 256.030 lei în creștere față de 2023 — 57.833 lei −198.197 lei —
2023 — −395 lei în creștere față de 2022 255.529 lei în scădere față de 2022 — 61.816 lei −193.713 lei —
2022 — −10.418 lei în creștere față de 2021 257.123 lei în scădere față de 2021 — 63.805 lei −193.318 lei —
2021 7.965 lei în scădere față de 2020 −42.074 lei în creștere față de 2020 261.060 lei în scădere față de 2020 13.634 lei 64.526 lei −182.900 lei —
2020 30.270 lei în scădere față de 2019 −209.612 lei în scădere față de 2019 267.753 lei în creștere față de 2019 54.547 lei 72.380 lei −140.826 lei —
2019 534.211 lei în scădere față de 2018 −187.200 lei în scădere față de 2018 158.098 lei în scădere față de 2018 95.542 lei 131.192 lei 68.786 lei 1
2018 883.868 lei în creștere față de 2017 255.746 lei în creștere față de 2017 182.791 lei în creștere față de 2017 133.285 lei 305.492 lei 255.986 lei 1
2017 149.142 lei 69.554 lei 5.746 lei 2.750 lei 72.750 lei 69.754 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.