MONTANSERV SRL

MONTANSERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 17283688, Nr. Reg. Com. J2005000346206. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 24 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.20, BL.C2BIS, SC.C, ET.4, AP.59, cod poștal 335500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTANSERV SRL
CUI
17283688
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005000346206
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 februarie 2005
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.20, BL.C2BIS, SC.C, ET.4, AP.59
Cod poștal
335500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, MONTANSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 791.322 lei, un profit net de 144.733 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 104.991 lei2017 · Cifra de afaceri: 113.508 lei2018 · Cifra de afaceri: 170.191 lei2019 · Cifra de afaceri: 257.064 lei2020 · Cifra de afaceri: 221.595 lei2021 · Cifra de afaceri: 333.521 lei2022 · Cifra de afaceri: 480.077 lei2023 · Cifra de afaceri: 617.292 lei2024 · Cifra de afaceri: 692.112 lei2025 · Cifra de afaceri: 791.322 lei2016 · Profit net: 5.550 lei2017 · Profit net: 3.342 lei2018 · Profit net: 38.751 lei2019 · Profit net: 69.448 lei2020 · Profit net: 16.247 lei2021 · Profit net: 50.344 lei2022 · Profit net: 208.914 lei2023 · Profit net: 177.723 lei2024 · Profit net: 45.124 lei2025 · Profit net: 144.733 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 104.991 lei'162017: 113.508 lei'172018: 170.191 lei'182019: 257.064 lei'192020: 221.595 lei'202021: 333.521 lei'212022: 480.077 lei'222023: 617.292 lei'232024: 692.112 lei'242025: 791.322 lei791 mii'25
Profit net lei
2016: 5.550 lei'162017: 3.342 lei'172018: 38.751 lei'182019: 69.448 lei'192020: 16.247 lei'202021: 50.344 lei'212022: 208.914 lei209 mii'222023: 177.723 lei'232024: 45.124 lei'242025: 144.733 lei145 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MONTANSERV SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 791.322 lei în creștere față de 2024 144.733 lei în creștere față de 2024 689.472 lei în creștere față de 2024 744.095 lei 203.851 lei 258.474 lei 2
2024 692.112 lei în creștere față de 2023 45.124 lei în scădere față de 2023 562.455 lei în creștere față de 2023 706.238 lei 196.070 lei 339.853 lei 2
2023 617.292 lei în creștere față de 2022 177.723 lei în scădere față de 2022 224.780 lei în creștere față de 2022 266.114 lei 286.004 lei 327.338 lei 2
2022 480.077 lei în creștere față de 2021 208.914 lei în creștere față de 2021 41.779 lei în scădere față de 2021 51.417 lei 214.436 lei 224.074 lei 2
2021 333.521 lei în creștere față de 2020 50.344 lei în creștere față de 2020 60.910 lei în scădere față de 2020 67.499 lei 66.469 lei 73.058 lei 2 în creștere față de 2020
2020 221.595 lei în scădere față de 2019 16.247 lei în scădere față de 2019 87.442 lei în creștere față de 2019 89.487 lei 60.669 lei 62.714 lei 1
2019 257.064 lei în creștere față de 2018 69.448 lei în creștere față de 2018 16.961 lei în creștere față de 2018 5.561 lei 86.962 lei 75.562 lei 1
2018 170.191 lei în creștere față de 2017 38.751 lei în creștere față de 2017 16.161 lei în scădere față de 2017 749 lei 61.326 lei 45.914 lei 1 în creștere față de 2017
2017 113.508 lei în creștere față de 2016 3.342 lei în scădere față de 2016 21.459 lei în scădere față de 2016 749 lei 27.873 lei 7.163 lei 0 în scădere față de 2016
2016 104.991 lei 5.550 lei 25.011 lei 749 lei 28.083 lei 3.821 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.