MONTINI SRL

MONTINI SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 18944478, Nr. Reg. Com. J04/1222/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 17 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. GEORGE BACOVIA, NR.68, BL.68, SC.B, AP.7, cod poștal 600239. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTINI SRL
CUI
18944478
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1222/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 august 2006
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. GEORGE BACOVIA, NR.68, BL.68, SC.B, AP.7
Cod poștal
600239
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7830
Domeniu de activitate
Servicii de furnizare si management a fortei de munca

Situații financiare

În 2024, MONTINI SRL a raportat o cifră de afaceri de 215.105 lei, un profit net de 13.181 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2016201720182022202320242016 · Cifra de afaceri: 349.180 lei2017 · Cifra de afaceri: 175.839 lei2018 · Cifra de afaceri: 213.069 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.407 lei2023 · Cifra de afaceri: 237.147 lei2024 · Cifra de afaceri: 215.105 lei2016 · Profit net: 1.630 lei2017 · Profit net: 1.808 lei2018 · Profit net: 9.266 lei2022 · Profit net: 8.558 lei2023 · Profit net: 11.221 lei2024 · Profit net: 13.181 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 349.180 lei349 mii20162017: 175.839 lei20172018: 213.069 lei20182022: 214.407 lei20222023: 237.147 lei20232024: 215.105 lei215 mii2024
Profit net lei
2016: 1.630 lei20162017: 1.808 lei20172018: 9.266 lei20182022: 8.558 lei20222023: 11.221 lei20232024: 13.181 lei13 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MONTINI SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 215.105 lei în scădere față de 2023 13.181 lei în creștere față de 2023 23.549 lei în scădere față de 2023 — 73.490 lei 49.941 lei 1
2023 237.147 lei în creștere față de 2022 11.221 lei în creștere față de 2022 72.595 lei în creștere față de 2022 — 48.053 lei −24.542 lei 1
2022 214.407 lei în creștere față de 2018 8.558 lei în scădere față de 2018 28.445 lei în scădere față de 2018 — 24.366 lei −4.079 lei 1 în scădere față de 2018
2018 213.069 lei în creștere față de 2017 9.266 lei în creștere față de 2017 31.544 lei în scădere față de 2017 — 19.146 lei −12.398 lei 2
2017 175.839 lei în scădere față de 2016 1.808 lei în creștere față de 2016 59.697 lei în scădere față de 2016 — 38.033 lei −21.664 lei 2 în scădere față de 2016
2016 349.180 lei 1.630 lei 75.685 lei — 52.213 lei −23.472 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.