MONTLAVAR S.R.L.

MONTLAVAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41852603, Nr. Reg. Com. J12/4248/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUCIUM, NR.11, AP.31, cod poștal 400561. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MONTLAVAR S.R.L.
CUI
41852603
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4248/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUCIUM, NR.11, AP.31
Cod poștal
400561
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, MONTLAVAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.800 lei, o pierdere netă de 20.396 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 20.400 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.782 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 47.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 66.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 51.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 41.800 lei2019 · Profit net: 15.107 lei2020 · Profit net: −13.877 lei2021 · Profit net: 8.776 lei2022 · Profit net: −9.728 lei2023 · Profit net: 1.118 lei2024 · Profit net: −14.155 lei2025 · Profit net: −20.396 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.400 lei20192020: 31.782 lei20202021: 55.000 lei20212022: 47.300 lei20222023: 66.700 lei67 mii20232024: 51.500 lei20242025: 41.800 lei42 mii2025
Profit net lei
2019: 15.107 lei15 mii20192020: −13.877 lei20202021: 8.776 lei20212022: −9.728 lei20222023: 1.118 lei20232024: −14.155 lei20242025: −20.396 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MONTLAVAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 41.800 lei în scădere față de 2024 −20.396 lei în scădere față de 2024 48.855 lei în creștere față de 2024 0 lei 7.899 lei −40.956 lei 2
2024 51.500 lei în scădere față de 2023 −14.155 lei în scădere față de 2023 20.992 lei în creștere față de 2023 0 lei 432 lei −20.560 lei 2
2023 66.700 lei în creștere față de 2022 1.118 lei în creștere față de 2022 17.383 lei în creștere față de 2022 622 lei 10.356 lei −6.405 lei 2
2022 47.300 lei în scădere față de 2021 −9.728 lei în scădere față de 2021 11.241 lei în creștere față de 2021 622 lei 3.096 lei −7.523 lei —
2021 55.000 lei în creștere față de 2020 8.776 lei în creștere față de 2020 10.164 lei în creștere față de 2020 622 lei 11.748 lei 2.206 lei 2 în creștere față de 2020
2020 31.782 lei în creștere față de 2019 −13.877 lei în scădere față de 2019 7.237 lei în creștere față de 2019 622 lei 45 lei −6.570 lei 1
2019 20.400 lei 15.107 lei 4.272 lei 622 lei 18.957 lei 15.307 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare