MORAR IMPULS S.R.L.

MORAR IMPULS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 41473081, Nr. Reg. Com. J2019001957053. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. BOBOTA, NR.478. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MORAR IMPULS S.R.L.
CUI
41473081
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001957053
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, STR. BOBOTA, NR.478
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MORAR IMPULS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 190.214 lei, o pierdere netă de 92.299 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 93.205 lei2020 · Cifra de afaceri: 97.924 lei2021 · Cifra de afaceri: 138.228 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.461 lei2023 · Cifra de afaceri: 212.666 lei2024 · Cifra de afaceri: 215.732 lei2025 · Cifra de afaceri: 190.214 lei2019 · Profit net: −45.611 lei2020 · Profit net: −61.105 lei2021 · Profit net: −19.630 lei2022 · Profit net: −21.476 lei2023 · Profit net: −34.677 lei2024 · Profit net: −46.591 lei2025 · Profit net: −92.299 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 93.205 lei20192020: 97.924 lei20202021: 138.228 lei20212022: 214.461 lei20222023: 212.666 lei20232024: 215.732 lei216 mii20242025: 190.214 lei190 mii2025
Profit net lei
2019: −45.611 lei20192020: −61.105 lei20202021: −19.630 lei20212022: −21.476 lei20222023: −34.677 lei20232024: −46.591 lei20242025: −92.299 lei−92 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MORAR IMPULS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 190.214 lei în scădere față de 2024 −92.299 lei în scădere față de 2024 329.428 lei în creștere față de 2024 — 8.240 lei −321.188 lei 2
2024 215.732 lei în creștere față de 2023 −46.591 lei în scădere față de 2023 251.258 lei în creștere față de 2023 — 22.368 lei −228.890 lei 2
2023 212.666 lei în scădere față de 2022 −34.677 lei în scădere față de 2022 210.222 lei în creștere față de 2022 551 lei 27.372 lei −182.299 lei 2
2022 214.461 lei în creștere față de 2021 −21.476 lei în scădere față de 2021 159.541 lei în scădere față de 2021 1.804 lei 10.115 lei −147.622 lei 2 în creștere față de 2021
2021 138.228 lei în creștere față de 2020 −19.630 lei în creștere față de 2020 185.786 lei în creștere față de 2020 5.880 lei 53.760 lei −126.146 lei 1 în scădere față de 2020
2020 97.924 lei în creștere față de 2019 −61.105 lei în scădere față de 2019 146.049 lei în creștere față de 2019 10.345 lei 29.188 lei −106.516 lei 2
2019 93.205 lei −45.611 lei 78.350 lei 10.478 lei 22.461 lei −45.411 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare