MORAR TRANSPORT PERSOANE S.R.L.

Radiată din 26 mai 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MORAR TRANSPORT PERSOANE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 42189127, Nr. Reg. Com. J31/58/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT TRANIŞ COM. NĂPRADEA, TRANIŞ, NR.89, cod poștal 457258. Societatea este radiată din data de 26 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MORAR TRANSPORT PERSOANE S.R.L.
CUI
42189127
Stare
Radiată din 26 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J31/58/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2020
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT TRANIŞ COM. NĂPRADEA, TRANIŞ, NR.89
Cod poștal
457258
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2024, MORAR TRANSPORT PERSOANE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8 lei, o pierdere netă de 92 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 6.769 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.640 lei2023 · Cifra de afaceri: 24.991 lei2024 · Cifra de afaceri: 8 lei2020 · Profit net: −8.199 lei2021 · Profit net: −21.879 lei2022 · Profit net: −1.507 lei2023 · Profit net: −13.401 lei2024 · Profit net: −92 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.769 lei20202022: 17.640 lei20222023: 24.991 lei25 mii20232024: 8 lei82024
Profit net lei
2020: −8.199 lei20202021: −21.879 lei−22 mii20212022: −1.507 lei20222023: −13.401 lei20232024: −92 lei−922024
Indicatori financiari pe ani pentru MORAR TRANSPORT PERSOANE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 8 lei în scădere față de 2023 −92 lei în creștere față de 2023 49.794 lei — 4.916 lei −44.878 lei —
2023 24.991 lei în creștere față de 2022 −13.401 lei în scădere față de 2022 49.794 lei în creștere față de 2022 — 5.008 lei −44.786 lei 1
2022 17.640 lei −1.507 lei în creștere față de 2021 34.824 lei în scădere față de 2021 — 3.439 lei −31.385 lei 1
2021 — −21.879 lei în scădere față de 2020 35.042 lei în creștere față de 2020 — 5.164 lei −29.878 lei 1
2020 6.769 lei −8.199 lei 28.206 lei — 20.207 lei −7.999 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare