MORARU TOP GIM S.R.L.

MORARU TOP GIM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 45692947, Nr. Reg. Com. J03/470/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2573 - Fabricarea uneltelor. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT LEREŞTI COM. LEREŞTI, ULŢ. MORARU, NR.474, cod poștal 117430. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MORARU TOP GIM S.R.L.
CUI
45692947
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/470/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2022
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT LEREŞTI COM. LEREŞTI, ULŢ. MORARU, NR.474
Cod poștal
117430
Cod CAEN
2573
Domeniu de activitate
Fabricarea uneltelor

Situații financiare

În 2025, MORARU TOP GIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 204.827 lei, un profit net de 44.717 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 219.216 lei2023 · Cifra de afaceri: 240.172 lei2024 · Cifra de afaceri: 201.328 lei2025 · Cifra de afaceri: 204.827 lei2022 · Profit net: 106.230 lei2023 · Profit net: 25.970 lei2024 · Profit net: −27.111 lei2025 · Profit net: 44.717 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 219.216 lei20222023: 240.172 lei240 mii20232024: 201.328 lei20242025: 204.827 lei205 mii2025
Profit net lei
2022: 106.230 lei106 mii20222023: 25.970 lei20232024: −27.111 lei−27 mii20242025: 44.717 lei45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MORARU TOP GIM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 204.827 lei în creștere față de 2024 44.717 lei în creștere față de 2024 6.508 lei în scădere față de 2024 — 67.514 lei 61.006 lei 1 în scădere față de 2024
2024 201.328 lei în scădere față de 2023 −27.111 lei în scădere față de 2023 10.515 lei în scădere față de 2023 — 26.804 lei 16.289 lei 2
2023 240.172 lei în creștere față de 2022 25.970 lei în scădere față de 2022 48.173 lei în creștere față de 2022 — 91.573 lei 43.400 lei 2
2022 219.216 lei 106.230 lei 7.046 lei — 63.476 lei 56.430 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare