MORASSI CONSULTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18326108, Nr. Reg. Com. J40/1273/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL MARASTI, NR.12, cod poștal 011467. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MORASSI CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 18326108
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/1273/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 ianuarie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL MARASTI, NR.12
- Cod poștal
- 011467
- Cod CAEN
- 7112
- Domeniu de activitate
- Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Situații financiare
În 2025, MORASSI CONSULTING S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 59.802 lei | — | 122 lei | −59.680 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 59.802 lei | — | 122 lei | −59.680 lei | — |
| 2023 | — | −193 lei în scădere față de 2022 | 59.802 lei | — | 122 lei | −59.680 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 59.802 lei | — | 315 lei | −59.487 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 59.802 lei în creștere față de 2020 | — | 315 lei | −59.487 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 59.801 lei în scădere față de 2019 | — | 314 lei | −59.487 lei | — |
| 2019 | — | −3.090 lei în scădere față de 2018 | 59.803 lei în scădere față de 2018 | — | 315 lei | −59.488 lei | — |
| 2018 | — | −216 lei în creștere față de 2017 | 60.751 lei | 2.940 lei | 1.413 lei | −56.398 lei | — |
| 2017 | 616 lei în scădere față de 2016 | −3.716 lei în scădere față de 2016 | 60.751 lei în scădere față de 2016 | 2.940 lei | 1.629 lei | −56.182 lei | — |
| 2016 | 7.940 lei | 3.654 lei | 63.799 lei | 3.495 lei | 7.838 lei | −52.466 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
