MOSAIQUE & COLLAGE S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MOSAIQUE & COLLAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41510864, Nr. Reg. Com. J32/1571/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7721 - Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv. Societatea a fost înființată la data de 12 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.13, cod poștal 550356. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOSAIQUE & COLLAGE S.R.L.
CUI
41510864
Stare
Inactivă fiscal din 13 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J32/1571/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 august 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.13
Cod poștal
550356
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7721
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv

Situații financiare

În 2024, MOSAIQUE & COLLAGE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 635 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii−1 mii01 mii2 mii3 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 976 lei2020 · Cifra de afaceri: 100 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.200 lei2019 · Profit net: −727 lei2020 · Profit net: 44 lei2021 · Profit net: 2.081 lei2022 · Profit net: −53 lei2023 · Profit net: −1.053 lei2024 · Profit net: −635 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 976 lei20192020: 100 lei20202021: 2.200 lei2 mii2021
Profit net lei
2019: −727 lei20192020: 44 lei20202021: 2.081 lei2 mii20212022: −53 lei20222023: −1.053 lei−1 mii20232024: −635 lei−6352024
Indicatori financiari pe ani pentru MOSAIQUE & COLLAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −635 lei în creștere față de 2023 1.042 lei — 900 lei −142 lei —
2023 — −1.053 lei în scădere față de 2022 1.042 lei 35 lei 1.500 lei 493 lei —
2022 — −53 lei în scădere față de 2021 1.042 lei 88 lei 2.500 lei 1.546 lei —
2021 2.200 lei în creștere față de 2020 2.081 lei în creștere față de 2020 1.042 lei în creștere față de 2020 140 lei 2.500 lei 1.598 lei —
2020 100 lei în scădere față de 2019 44 lei în creștere față de 2019 976 lei în creștere față de 2019 193 lei 300 lei −483 lei —
2019 976 lei −727 lei 973 lei 246 lei 200 lei −527 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare