MOSSA KLINIK S.R.L.

MOSSA KLINIK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40711037, Nr. Reg. Com. J32/623/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MAŞINIŞTILOR, NR.42, cod poștal 550233. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOSSA KLINIK S.R.L.
CUI
40711037
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/623/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MAŞINIŞTILOR, NR.42
Cod poștal
550233
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, MOSSA KLINIK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.032 lei, un profit net de 25.127 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 76.463 lei2020 · Cifra de afaceri: 64.168 lei2021 · Cifra de afaceri: 95.756 lei2022 · Cifra de afaceri: 122.965 lei2023 · Cifra de afaceri: 88.650 lei2024 · Cifra de afaceri: 61.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 60.032 lei2019 · Profit net: 58.691 lei2020 · Profit net: 25.363 lei2021 · Profit net: 31.095 lei2022 · Profit net: 60.051 lei2023 · Profit net: 18.150 lei2024 · Profit net: 29.101 lei2025 · Profit net: 25.127 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 76.463 lei20192020: 64.168 lei20202021: 95.756 lei20212022: 122.965 lei123 mii20222023: 88.650 lei20232024: 61.820 lei20242025: 60.032 lei60 mii2025
Profit net lei
2019: 58.691 lei20192020: 25.363 lei20202021: 31.095 lei20212022: 60.051 lei60 mii20222023: 18.150 lei20232024: 29.101 lei20242025: 25.127 lei25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOSSA KLINIK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 60.032 lei în scădere față de 2024 25.127 lei în scădere față de 2024 1.614 lei în creștere față de 2024 0 lei 26.914 lei 25.367 lei —
2024 61.820 lei în scădere față de 2023 29.101 lei în creștere față de 2023 1.549 lei în scădere față de 2023 1.974 lei 50.941 lei 57.542 lei —
2023 88.650 lei în scădere față de 2022 18.150 lei în scădere față de 2022 200.378 lei în creștere față de 2022 5.134 lei 222.849 lei 28.441 lei —
2022 122.965 lei în creștere față de 2021 60.051 lei în creștere față de 2021 42.088 lei în creștere față de 2021 38.121 lei 64.258 lei 60.291 lei —
2021 95.756 lei în creștere față de 2020 31.095 lei în creștere față de 2020 3.363 lei în scădere față de 2020 59.118 lei 21.593 lei 77.348 lei —
2020 64.168 lei în scădere față de 2019 25.363 lei în scădere față de 2019 9.625 lei în scădere față de 2019 87.615 lei 6.264 lei 84.254 lei 0
2019 76.463 lei 58.691 lei 57.490 lei 104.234 lei 12.147 lei 58.891 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare