MOTION PEAK MEDIA S.R.L.

MOTION PEAK MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42061925, Nr. Reg. Com. J2019003710085. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 24 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. GĂRII, NR.667A, BIROUL 1, BL.1, AP.14, cod poștal 507085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOTION PEAK MEDIA S.R.L.
CUI
42061925
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003710085
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 decembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. GĂRII, NR.667A, BIROUL 1, BL.1, AP.14
Cod poștal
507085
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, MOTION PEAK MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.570 lei, un profit net de 18.012 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 68.794 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.165 lei2022 · Cifra de afaceri: 104.628 lei2023 · Cifra de afaceri: 134.049 lei2024 · Cifra de afaceri: 140.499 lei2025 · Cifra de afaceri: 113.570 lei2020 · Profit net: 61.314 lei2021 · Profit net: 78.197 lei2022 · Profit net: 91.535 lei2023 · Profit net: 40.889 lei2024 · Profit net: 55.799 lei2025 · Profit net: 18.012 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 68.794 lei20202021: 90.165 lei20212022: 104.628 lei20222023: 134.049 lei20232024: 140.499 lei140 mii20242025: 113.570 lei114 mii2025
Profit net lei
2020: 61.314 lei20202021: 78.197 lei20212022: 91.535 lei92 mii20222023: 40.889 lei20232024: 55.799 lei20242025: 18.012 lei18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOTION PEAK MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 113.570 lei în scădere față de 2024 18.012 lei în scădere față de 2024 13.243 lei în scădere față de 2024 9.686 lei 30.492 lei 27.359 lei 1
2024 140.499 lei în creștere față de 2023 55.799 lei în creștere față de 2023 51.132 lei în creștere față de 2023 17.057 lei 89.582 lei 56.039 lei 1
2023 134.049 lei în creștere față de 2022 40.889 lei în scădere față de 2022 7.014 lei în creștere față de 2022 27.548 lei 31.233 lei 52.534 lei 1
2022 104.628 lei în creștere față de 2021 91.535 lei în creștere față de 2021 1.811 lei în scădere față de 2021 8.962 lei 84.609 lei 91.775 lei 1
2021 90.165 lei în creștere față de 2020 78.197 lei în creștere față de 2020 2.880 lei în creștere față de 2020 4.187 lei 76.929 lei 78.437 lei —
2020 68.794 lei 61.314 lei 2.034 lei 4.761 lei 58.400 lei 61.514 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare