MOTOMECANICA S.R.L.

MOTOMECANICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40036747, Nr. Reg. Com. J32/1473/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4540 - Comert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.26, AP.2, cod poștal 550088. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOTOMECANICA S.R.L.
CUI
40036747
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1473/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. VIILE SIBIULUI, NR.26, AP.2
Cod poștal
550088
Cod CAEN
4540
Domeniu de activitate
Comert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor

Situații financiare

În 2025, MOTOMECANICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 415.275 lei, o pierdere netă de 171.599 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 139.206 lei2020 · Cifra de afaceri: 376.270 lei2021 · Cifra de afaceri: 534.575 lei2022 · Cifra de afaceri: 584.558 lei2023 · Cifra de afaceri: 413.997 lei2024 · Cifra de afaceri: 512.381 lei2025 · Cifra de afaceri: 415.275 lei2018 · Profit net: −883 lei2019 · Profit net: 29.147 lei2020 · Profit net: 20.515 lei2021 · Profit net: 33.995 lei2022 · Profit net: 12.835 lei2023 · Profit net: −98.643 lei2024 · Profit net: −91.626 lei2025 · Profit net: −171.599 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 139.206 lei20192020: 376.270 lei20202021: 534.575 lei20212022: 584.558 lei585 mii20222023: 413.997 lei20232024: 512.381 lei20242025: 415.275 lei415 mii2025
Profit net lei
2018: −883 lei'182019: 29.147 lei'192020: 20.515 lei'202021: 33.995 lei34 mii'212022: 12.835 lei'222023: −98.643 lei'232024: −91.626 lei'242025: −171.599 lei−172 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MOTOMECANICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 415.275 lei în scădere față de 2024 −171.599 lei în scădere față de 2024 413.640 lei în creștere față de 2024 31.269 lei 31.871 lei −350.500 lei 1
2024 512.381 lei în creștere față de 2023 −91.626 lei în creștere față de 2023 238.706 lei în creștere față de 2023 37.061 lei 67.635 lei −134.010 lei 1
2023 413.997 lei în scădere față de 2022 −98.643 lei în scădere față de 2022 186.941 lei în creștere față de 2022 33.297 lei 111.260 lei −42.384 lei 1
2022 584.558 lei în creștere față de 2021 12.835 lei în scădere față de 2021 160.322 lei în creștere față de 2021 25.324 lei 189.231 lei 56.258 lei 1
2021 534.575 lei în creștere față de 2020 33.995 lei în creștere față de 2020 64.369 lei în creștere față de 2020 2.885 lei 144.907 lei 83.423 lei 1
2020 376.270 lei în creștere față de 2019 20.515 lei în scădere față de 2019 44.808 lei în scădere față de 2019 6.276 lei 87.961 lei 49.429 lei —
2019 139.206 lei 29.147 lei în creștere față de 2018 52.322 lei în creștere față de 2018 5.701 lei 75.156 lei 28.564 lei —
2018 — −883 lei 2.500 lei — 1.917 lei −583 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare