MOTORSPORT MEDIA S.R.L.

MOTORSPORT MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 38220038, Nr. Reg. Com. J2017000701316. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. CORNELIU COPOSU, NR.74, cod poștal 450018. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOTORSPORT MEDIA S.R.L.
CUI
38220038
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000701316
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2017
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. CORNELIU COPOSU, NR.74
Cod poștal
450018
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, MOTORSPORT MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.080 lei, o pierdere netă de 6.615 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 62.946 lei2018 · Cifra de afaceri: 239.993 lei2019 · Cifra de afaceri: 192.543 lei2020 · Cifra de afaceri: 137.157 lei2021 · Cifra de afaceri: 128.255 lei2022 · Cifra de afaceri: 90.025 lei2023 · Cifra de afaceri: 58.904 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.159 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.080 lei2017 · Profit net: 15.817 lei2018 · Profit net: 36.502 lei2019 · Profit net: 68.303 lei2020 · Profit net: 38.362 lei2021 · Profit net: 55.523 lei2022 · Profit net: 31.135 lei2023 · Profit net: −15.244 lei2024 · Profit net: −2.779 lei2025 · Profit net: −6.615 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 62.946 lei'172018: 239.993 lei240 mii'182019: 192.543 lei'192020: 137.157 lei'202021: 128.255 lei'212022: 90.025 lei'222023: 58.904 lei'232024: 38.159 lei'242025: 1.080 lei1 mii'25
Profit net lei
2017: 15.817 lei'172018: 36.502 lei'182019: 68.303 lei68 mii'192020: 38.362 lei'202021: 55.523 lei'212022: 31.135 lei'222023: −15.244 lei−15 mii'232024: −2.779 lei'242025: −6.615 lei−7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MOTORSPORT MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.080 lei în scădere față de 2024 −6.615 lei în scădere față de 2024 43.997 lei în scădere față de 2024 — 17.058 lei −26.939 lei —
2024 38.159 lei în scădere față de 2023 −2.779 lei în creștere față de 2023 45.133 lei în creștere față de 2023 — 24.809 lei −20.324 lei 1
2023 58.904 lei în scădere față de 2022 −15.244 lei în scădere față de 2022 37.618 lei în scădere față de 2022 — 20.072 lei −17.546 lei 1
2022 90.025 lei în scădere față de 2021 31.135 lei în scădere față de 2021 70.746 lei în creștere față de 2021 — 68.444 lei −2.302 lei 1
2021 128.255 lei în scădere față de 2020 55.523 lei în creștere față de 2020 5.868 lei în scădere față de 2020 4.612 lei 163.644 lei 162.388 lei 1
2020 137.157 lei în scădere față de 2019 38.362 lei în scădere față de 2019 7.044 lei în scădere față de 2019 17.561 lei 96.348 lei 106.865 lei 1 în scădere față de 2019
2019 192.543 lei în scădere față de 2018 68.303 lei în creștere față de 2018 10.464 lei în scădere față de 2018 39.921 lei 91.365 lei 120.822 lei 2 în scădere față de 2018
2018 239.993 lei în creștere față de 2017 36.502 lei în creștere față de 2017 14.114 lei în scădere față de 2017 37.812 lei 28.821 lei 52.519 lei 6
2017 62.946 lei 15.817 lei 19.911 lei — 35.928 lei 16.017 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare