MOTRICON MANAGEMENT S.R.L.

MOTRICON MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40282474, Nr. Reg. Com. J2018017627402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SOMEŞUL RECE, NR.115, CAMERA 1, ET.5, AP.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOTRICON MANAGEMENT S.R.L.
CUI
40282474
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018017627402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SOMEŞUL RECE, NR.115, CAMERA 1, ET.5, AP.25
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, MOTRICON MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142.662 lei, un profit net de 56.437 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 69.301 lei2020 · Cifra de afaceri: 118.283 lei2021 · Cifra de afaceri: 120.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 130.650 lei2023 · Cifra de afaceri: 137.161 lei2024 · Cifra de afaceri: 141.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 142.662 lei2018 · Profit net: −122 lei2019 · Profit net: 48.414 lei2020 · Profit net: 78.756 lei2021 · Profit net: 87.873 lei2022 · Profit net: 102.048 lei2023 · Profit net: 71.622 lei2024 · Profit net: 70.389 lei2025 · Profit net: 56.437 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 69.301 lei20192020: 118.283 lei20202021: 120.000 lei20212022: 130.650 lei20222023: 137.161 lei20232024: 141.000 lei20242025: 142.662 lei143 mii2025
Profit net lei
2018: −122 lei−122'182019: 48.414 lei'192020: 78.756 lei'202021: 87.873 lei'212022: 102.048 lei102 mii'222023: 71.622 lei'232024: 70.389 lei'242025: 56.437 lei56 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MOTRICON MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 142.662 lei în creștere față de 2024 56.437 lei în scădere față de 2024 9.080 lei în creștere față de 2024 — 79.113 lei 70.033 lei 1
2024 141.000 lei în creștere față de 2023 70.389 lei în scădere față de 2023 2.852 lei în scădere față de 2023 — 55.971 lei 53.119 lei 1
2023 137.161 lei în creștere față de 2022 71.622 lei în scădere față de 2022 18.947 lei în scădere față de 2022 — 54.397 lei 35.450 lei 1
2022 130.650 lei în creștere față de 2021 102.048 lei în creștere față de 2021 37.803 lei în creștere față de 2021 — 54.737 lei 16.934 lei 1
2021 120.000 lei în creștere față de 2020 87.873 lei în creștere față de 2020 10.489 lei în creștere față de 2020 — 64.369 lei 53.880 lei —
2020 118.283 lei în creștere față de 2019 78.756 lei în creștere față de 2019 8.028 lei în creștere față de 2019 — 46.843 lei 38.815 lei —
2019 69.301 lei 48.414 lei în creștere față de 2018 1.104 lei în creștere față de 2018 — 17.216 lei 16.112 lei —
2018 — −122 lei 700 lei — 778 lei 78 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare