MOUNTAIN DIVING CENTER S.R.L.

MOUNTAIN DIVING CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 41602879, Nr. Reg. Com. J20/1394/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8551 - invatamant in domeniul sportiv si recreational. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. URICANI, ALEEA PROGRESULUI, BL.21, SC.2, ET.2, AP.15, cod poștal 336100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOUNTAIN DIVING CENTER S.R.L.
CUI
41602879
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/1394/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. URICANI, ALEEA PROGRESULUI, BL.21, SC.2, ET.2, AP.15
Cod poștal
336100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8551
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul sportiv si recreational

Situații financiare

În 2025, MOUNTAIN DIVING CENTER S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.990 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−8 mii−5 mii−3 mii03 mii5 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.645 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.583 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.513 lei2019 · Profit net: 745 lei2020 · Profit net: −350 lei2021 · Profit net: −5.684 lei2022 · Profit net: −7.692 lei2023 · Profit net: −1.742 lei2024 · Profit net: −2.394 lei2025 · Profit net: −4.990 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.600 lei5 mii20192021: 2.645 lei20212022: 2.583 lei20222023: 1.513 lei2 mii2023
Profit net lei
2019: 745 lei74520192020: −350 lei20202021: −5.684 lei20212022: −7.692 lei−8 mii20222023: −1.742 lei20232024: −2.394 lei20242025: −4.990 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOUNTAIN DIVING CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −4.990 lei în scădere față de 2024 22.600 lei în creștere față de 2024 — 693 lei −21.907 lei —
2024 — −2.394 lei în scădere față de 2023 18.931 lei în creștere față de 2023 — 2.014 lei −16.917 lei —
2023 1.513 lei în scădere față de 2022 −1.742 lei în creștere față de 2022 17.098 lei în creștere față de 2022 0 lei 2.575 lei −14.523 lei —
2022 2.583 lei în scădere față de 2021 −7.692 lei în scădere față de 2021 15.330 lei în creștere față de 2021 — 2.549 lei −12.781 lei —
2021 2.645 lei −5.684 lei în scădere față de 2020 8.181 lei în creștere față de 2020 — 3.092 lei −5.089 lei —
2020 — −350 lei în scădere față de 2019 5.138 lei — 5.733 lei 595 lei —
2019 4.600 lei 745 lei 5.138 lei 350 lei 5.733 lei 945 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare