MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.

Inactivă fiscal din 4 aprilie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39404144, Nr. Reg. Com. J2018001237086. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 25 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. 13 DECEMBRIE, NR.3, cod poștal 505800. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.
CUI
39404144
Stare
Inactivă fiscal din 4 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J2018001237086
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 mai 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. 13 DECEMBRIE, NR.3
Cod poștal
505800
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2023, MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57.950 lei, un profit net de 2.284 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120232019 · Cifra de afaceri: 158.419 lei2020 · Cifra de afaceri: 89.091 lei2021 · Cifra de afaceri: 349.351 lei2023 · Cifra de afaceri: 57.950 lei2019 · Profit net: 90.480 lei2020 · Profit net: 14.748 lei2021 · Profit net: 240.595 lei2023 · Profit net: 2.284 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 158.419 lei20192020: 89.091 lei20202021: 349.351 lei349 mii20212023: 57.950 lei58 mii2023
Profit net lei
2019: 90.480 lei20192020: 14.748 lei20202021: 240.595 lei241 mii20212023: 2.284 lei2 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 57.950 lei în scădere față de 2021 2.284 lei în scădere față de 2021 21.157 lei în creștere față de 2021 16.661 lei 243.016 lei 238.520 lei —
2021 349.351 lei în creștere față de 2020 240.595 lei în creștere față de 2020 16.732 lei în scădere față de 2020 53.085 lei 249.548 lei 285.901 lei —
2020 89.091 lei în scădere față de 2019 14.748 lei în scădere față de 2019 69.982 lei în scădere față de 2019 66.535 lei 48.475 lei 45.306 lei —
2019 158.419 lei 90.480 lei 162.808 lei 81.806 lei 111.559 lei 30.557 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare