MOUSSERIE SRL

Radiată din 9 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MOUSSERIE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37369202, Nr. Reg. Com. J23/1562/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. INTRAREA POVERNEI, NR.4A, cod poștal 077025. Societatea este radiată din data de 9 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOUSSERIE SRL
CUI
37369202
Stare
Radiată din 9 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/1562/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. INTRAREA POVERNEI, NR.4A
Cod poștal
077025
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2022, MOUSSERIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 395.975 lei, o pierdere netă de 20.270 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 8.882 lei2019 · Cifra de afaceri: 251.665 lei2020 · Cifra de afaceri: 295.171 lei2021 · Cifra de afaceri: 428.262 lei2022 · Cifra de afaceri: 395.975 lei2017 · Profit net: −24.396 lei2018 · Profit net: −104.465 lei2019 · Profit net: −69.179 lei2020 · Profit net: −29.338 lei2021 · Profit net: −87.552 lei2022 · Profit net: −20.270 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.882 lei20182019: 251.665 lei20192020: 295.171 lei20202021: 428.262 lei428 mii20212022: 395.975 lei396 mii2022
Profit net lei
2017: −24.396 lei20172018: −104.465 lei−104 mii20182019: −69.179 lei20192020: −29.338 lei20202021: −87.552 lei20212022: −20.270 lei−20 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MOUSSERIE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 395.975 lei în scădere față de 2021 −20.270 lei în creștere față de 2021 347.091 lei în creștere față de 2021 93.348 lei 54.293 lei −335.002 lei 3
2021 428.262 lei în creștere față de 2020 −87.552 lei în scădere față de 2020 324.601 lei în creștere față de 2020 116.264 lei 29.158 lei −314.731 lei 3
2020 295.171 lei în creștere față de 2019 −29.338 lei în creștere față de 2019 293.172 lei în scădere față de 2019 150.709 lei 50.833 lei −227.179 lei 3
2019 251.665 lei în creștere față de 2018 −69.179 lei în creștere față de 2018 301.903 lei în creștere față de 2018 189.601 lei 61.557 lei −197.841 lei 3 în creștere față de 2018
2018 8.882 lei −104.465 lei în scădere față de 2017 217.866 lei în creștere față de 2017 228.930 lei 20.215 lei −128.461 lei 2 în creștere față de 2017
2017 — −24.396 lei 29.470 lei 141 lei 193.191 lei −23.996 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.