MOVEMENT THERAPY S.R.L.-D.

Inactivă fiscal din 21 mai 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MOVEMENT THERAPY S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38995840, Nr. Reg. Com. J40/3366/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 9 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL BANUL MANTA, NR.7, ET.MANSARDA, AP.2, cod poștal 011221. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 21 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOVEMENT THERAPY S.R.L.-D.
CUI
38995840
Stare
Inactivă fiscal din 21 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/3366/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 martie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL BANUL MANTA, NR.7, ET.MANSARDA, AP.2
Cod poștal
011221
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, MOVEMENT THERAPY S.R.L.-D. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.738 lei2019 · Cifra de afaceri: 24.797 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.397 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.120 lei2018 · Profit net: −6.722 lei2019 · Profit net: −2.594 lei2020 · Profit net: 5.443 lei2021 · Profit net: −4.879 lei2022 · Profit net: −300 lei2023 · Profit net: −552 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.738 lei20182019: 24.797 lei20192020: 39.397 lei39 mii20202021: 3.120 lei3 mii2021
Profit net lei
2018: −6.722 lei−7 mii'182019: −2.594 lei'192020: 5.443 lei5 mii'202021: −4.879 lei'212022: −300 lei'222023: −552 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru MOVEMENT THERAPY S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — — 0 lei —
2023 — −552 lei în scădere față de 2022 9.403 lei în creștere față de 2022 — — −9.403 lei —
2022 — −300 lei în creștere față de 2021 8.852 lei în creștere față de 2021 — — −8.852 lei —
2021 3.120 lei în scădere față de 2020 −4.879 lei în scădere față de 2020 8.552 lei în scădere față de 2020 — — −8.552 lei —
2020 39.397 lei în creștere față de 2019 5.443 lei în creștere față de 2019 17.768 lei în scădere față de 2019 1.400 lei 12.695 lei −3.673 lei —
2019 24.797 lei în creștere față de 2018 −2.594 lei în creștere față de 2018 19.910 lei în creștere față de 2018 1.400 lei 9.394 lei −9.116 lei —
2018 5.738 lei −6.722 lei 10.444 lei — 3.922 lei −6.522 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare