MOVINGMETAL S.R.L.

MOVINGMETAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40669382, Nr. Reg. Com. J2019001062353. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. EPISCOP AUGUSTIN PACHA, NR.10, SAD 7. BIROUL NR.3, SC.A, ET.1, cod poștal 300055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOVINGMETAL S.R.L.
CUI
40669382
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001062353
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. EPISCOP AUGUSTIN PACHA, NR.10, SAD 7. BIROUL NR.3, SC.A, ET.1
Cod poștal
300055
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MOVINGMETAL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 154.564 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 11.690 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.609.823 lei2022 · Cifra de afaceri: 142.104 lei2023 · Cifra de afaceri: 71.042 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.379 lei2019 · Profit net: −33.391 lei2020 · Profit net: −44.056 lei2021 · Profit net: −140.584 lei2022 · Profit net: 2.019 lei2023 · Profit net: −54.025 lei2024 · Profit net: −60.431 lei2025 · Profit net: −154.564 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 11.690 lei20202021: 4.609.823 lei4,6 mil.20212022: 142.104 lei20222023: 71.042 lei20232024: 99.379 lei99 mii2024
Profit net lei
2019: −33.391 lei20192020: −44.056 lei20202021: −140.584 lei20212022: 2.019 lei2 mii20222023: −54.025 lei20232024: −60.431 lei20242025: −154.564 lei−155 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOVINGMETAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −154.564 lei în scădere față de 2024 517.305 lei în creștere față de 2024 — 40.305 lei −469.522 lei 1
2024 99.379 lei în creștere față de 2023 −60.431 lei în scădere față de 2023 359.222 lei în creștere față de 2023 — 36.775 lei −314.958 lei —
2023 71.042 lei în scădere față de 2022 −54.025 lei în scădere față de 2022 320.015 lei în creștere față de 2022 7.094 lei 40.785 lei −254.527 lei 1
2022 142.104 lei în scădere față de 2021 2.019 lei în creștere față de 2021 292.290 lei în scădere față de 2021 16.553 lei 64.914 lei −200.503 lei 1 în creștere față de 2021
2021 4.609.823 lei în creștere față de 2020 −140.584 lei în scădere față de 2020 621.424 lei în creștere față de 2020 26.012 lei 412.744 lei −172.031 lei 0
2020 11.690 lei −44.056 lei în scădere față de 2019 80.241 lei în creștere față de 2019 35.471 lei 12.860 lei −31.447 lei 0
2019 — −33.391 lei 53.292 lei 47.117 lei 12.926 lei 12.109 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare