MPS DEMOLARI 2019 S.R.L.

Radiată din 11 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MPS DEMOLARI 2019 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41200774, Nr. Reg. Com. J30/644/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4311 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AUREL VLAICU, NR.52, cod poștal 440122. Societatea este radiată din data de 11 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MPS DEMOLARI 2019 S.R.L.
CUI
41200774
Stare
Radiată din 11 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J30/644/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 mai 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AUREL VLAICU, NR.52
Cod poștal
440122
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4311
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2023, MPS DEMOLARI 2019 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 288.043 lei, un profit net de 179.350 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 106.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 931.759 lei2021 · Cifra de afaceri: 729.922 lei2022 · Cifra de afaceri: 606.425 lei2023 · Cifra de afaceri: 288.043 lei2019 · Profit net: −13.037 lei2020 · Profit net: 403.176 lei2021 · Profit net: 311.804 lei2022 · Profit net: 294.788 lei2023 · Profit net: 179.350 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 106.260 lei20192020: 931.759 lei932 mii20202021: 729.922 lei20212022: 606.425 lei20222023: 288.043 lei288 mii2023
Profit net lei
2019: −13.037 lei−13 mii20192020: 403.176 lei403 mii20202021: 311.804 lei20212022: 294.788 lei20222023: 179.350 lei179 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MPS DEMOLARI 2019 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 288.043 lei în scădere față de 2022 179.350 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 0 lei 179.591 lei 179.591 lei 1 în scădere față de 2022
2022 606.425 lei în scădere față de 2021 294.788 lei în scădere față de 2021 53.235 lei în scădere față de 2021 9.279 lei 338.988 lei 295.032 lei 5 în scădere față de 2021
2021 729.922 lei în scădere față de 2020 311.804 lei în scădere față de 2020 62.374 lei în creștere față de 2020 14.846 lei 464.836 lei 417.308 lei 9
2020 931.759 lei în creștere față de 2019 403.176 lei în creștere față de 2019 33.520 lei în creștere față de 2019 20.413 lei 403.447 lei 390.340 lei 9 în creștere față de 2019
2019 106.260 lei −13.037 lei 29.456 lei — 16.619 lei −12.837 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare