MRC SOLUTION SYSTEM SRL

MRC SOLUTION SYSTEM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38250381, Nr. Reg. Com. J2017003818352. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2553 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA NOUĂ COM. MOŞNIŢA NOUĂ, INCINTA FERMEI AVICOLA, HALA 12, cod poștal 307285. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MRC SOLUTION SYSTEM SRL
CUI
38250381
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003818352
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA NOUĂ COM. MOŞNIŢA NOUĂ, INCINTA FERMEI AVICOLA, HALA 12
Cod poștal
307285
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2553
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, MRC SOLUTION SYSTEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.179.262 lei, un profit net de 581.660 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 204.697 lei2018 · Cifra de afaceri: 782.687 lei2019 · Cifra de afaceri: 999.079 lei2020 · Cifra de afaceri: 804.875 lei2021 · Cifra de afaceri: 930.507 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.381.518 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.326.038 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.237.360 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.179.262 lei2017 · Profit net: 159.992 lei2018 · Profit net: 263.259 lei2019 · Profit net: 519.727 lei2020 · Profit net: 344.858 lei2021 · Profit net: 395.456 lei2022 · Profit net: 663.020 lei2023 · Profit net: 655.160 lei2024 · Profit net: 561.513 lei2025 · Profit net: 581.660 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 204.697 lei'172018: 782.687 lei'182019: 999.079 lei'192020: 804.875 lei'202021: 930.507 lei'212022: 1.381.518 lei1,4 mil.'222023: 1.326.038 lei'232024: 1.237.360 lei'242025: 1.179.262 lei1,2 mil.'25
Profit net lei
2017: 159.992 lei'172018: 263.259 lei'182019: 519.727 lei'192020: 344.858 lei'202021: 395.456 lei'212022: 663.020 lei663 mii'222023: 655.160 lei'232024: 561.513 lei'242025: 581.660 lei582 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MRC SOLUTION SYSTEM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.179.262 lei în scădere față de 2024 581.660 lei în creștere față de 2024 542.162 lei în creștere față de 2024 281.543 lei 842.639 lei 582.020 lei 3
2024 1.237.360 lei în scădere față de 2023 561.513 lei în scădere față de 2023 436.322 lei în creștere față de 2023 326.554 lei 671.641 lei 561.873 lei 3
2023 1.326.038 lei în scădere față de 2022 655.160 lei în scădere față de 2022 69.786 lei în scădere față de 2022 354.937 lei 370.369 lei 655.520 lei 3 în scădere față de 2022
2022 1.381.518 lei în creștere față de 2021 663.020 lei în creștere față de 2021 135.591 lei în scădere față de 2021 323.803 lei 475.168 lei 663.380 lei 4 în creștere față de 2021
2021 930.507 lei în creștere față de 2020 395.456 lei în creștere față de 2020 224.723 lei în creștere față de 2020 378.780 lei 241.759 lei 395.816 lei 3
2020 804.875 lei în scădere față de 2019 344.858 lei în scădere față de 2019 194.457 lei în creștere față de 2019 337.116 lei 202.559 lei 345.218 lei 3 în scădere față de 2019
2019 999.079 lei în creștere față de 2018 519.727 lei în creștere față de 2018 45.624 lei în scădere față de 2018 287.287 lei 301.010 lei 520.087 lei 4
2018 782.687 lei în creștere față de 2017 263.259 lei în creștere față de 2017 167.141 lei în scădere față de 2017 141.736 lei 289.024 lei 263.619 lei 4 în creștere față de 2017
2017 204.697 lei 159.992 lei 191.299 lei 156.372 lei 195.219 lei 160.292 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare