MRM SELIN EVENTS S.R.L.

MRM SELIN EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 45696426, Nr. Reg. Com. J17/337/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT MUNTENI COM. MUNTENI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10, cod poștal 807200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MRM SELIN EVENTS S.R.L.
CUI
45696426
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/337/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2022
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT MUNTENI COM. MUNTENI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10
Cod poștal
807200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, MRM SELIN EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.708.708 lei, o pierdere netă de 119.598 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 552.472 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.704.683 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.257.377 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.708.708 lei2022 · Profit net: 105.617 lei2023 · Profit net: 386.035 lei2024 · Profit net: −264.354 lei2025 · Profit net: −119.598 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 552.472 lei20222023: 1.704.683 lei20232024: 1.257.377 lei20242025: 1.708.708 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2022: 105.617 lei20222023: 386.035 lei386 mii20232024: −264.354 lei−264 mii20242025: −119.598 lei−120 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MRM SELIN EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.708.708 lei în creștere față de 2024 −119.598 lei în creștere față de 2024 444.204 lei în scădere față de 2024 426.665 lei 25.440 lei 7.901 lei 9
2024 1.257.377 lei în scădere față de 2023 −264.354 lei în scădere față de 2023 562.567 lei în creștere față de 2023 614.985 lei 75.080 lei 127.498 lei 9
2023 1.704.683 lei în creștere față de 2022 386.035 lei în creștere față de 2022 44.540 lei în scădere față de 2022 273.115 lei 163.277 lei 391.852 lei 9 în creștere față de 2022
2022 552.472 lei 105.617 lei 71.078 lei 134.678 lei 42.217 lei 105.817 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare