MRS MANTRANS S.R.L.

MRS MANTRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41979829, Nr. Reg. Com. J2019001341386. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. TINERETULUI, NR.16, BL.A9, SC.A, ET.7, AP.39. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MRS MANTRANS S.R.L.
CUI
41979829
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001341386
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. TINERETULUI, NR.16, BL.A9, SC.A, ET.7, AP.39
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MRS MANTRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 218.273 lei, un profit net de 46.513 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 51.244 lei2021 · Cifra de afaceri: 145.189 lei2022 · Cifra de afaceri: 190.946 lei2023 · Cifra de afaceri: 187.328 lei2024 · Cifra de afaceri: 211.527 lei2025 · Cifra de afaceri: 218.273 lei2020 · Profit net: 5.418 lei2021 · Profit net: 48.775 lei2022 · Profit net: 26.794 lei2023 · Profit net: 10.170 lei2024 · Profit net: 26.361 lei2025 · Profit net: 46.513 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 51.244 lei20202021: 145.189 lei20212022: 190.946 lei20222023: 187.328 lei20232024: 211.527 lei20242025: 218.273 lei218 mii2025
Profit net lei
2020: 5.418 lei20202021: 48.775 lei49 mii20212022: 26.794 lei20222023: 10.170 lei20232024: 26.361 lei20242025: 46.513 lei47 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MRS MANTRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 218.273 lei în creștere față de 2024 46.513 lei în creștere față de 2024 69.415 lei în creștere față de 2024 — 195.826 lei 126.411 lei 1
2024 211.527 lei în creștere față de 2023 26.361 lei în creștere față de 2023 62.561 lei în creștere față de 2023 — 142.459 lei 79.898 lei 1
2023 187.328 lei în scădere față de 2022 10.170 lei în scădere față de 2022 25.692 lei în scădere față de 2022 — 117.049 lei 91.357 lei 1
2022 190.946 lei în creștere față de 2021 26.794 lei în scădere față de 2021 40.364 lei în creștere față de 2021 — 121.550 lei 81.186 lei 1
2021 145.189 lei în creștere față de 2020 48.775 lei în creștere față de 2020 8.839 lei în creștere față de 2020 — 63.232 lei 54.393 lei 1
2020 51.244 lei 5.418 lei 8.495 lei în creștere față de 2019 — 14.113 lei 5.618 lei 1
2019 — — 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare