MRV IT S.R.L.

MRV IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39290058, Nr. Reg. Com. J2018001792127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 4 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.33, ET.4, AP.18, cod poștal 400193. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MRV IT S.R.L.
CUI
39290058
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001792127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 mai 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.33, ET.4, AP.18
Cod poștal
400193
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, MRV IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 399.362 lei, un profit net de 271.475 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 29.625 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.818 lei2023 · Cifra de afaceri: 257.796 lei2024 · Cifra de afaceri: 453.371 lei2025 · Cifra de afaceri: 399.362 lei2018 · Profit net: −654 lei2019 · Profit net: 7.060 lei2020 · Profit net: 1.358 lei2021 · Profit net: 28.394 lei2022 · Profit net: 254.896 lei2023 · Profit net: 210.144 lei2024 · Profit net: 392.906 lei2025 · Profit net: 271.475 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.500 lei20192020: 1.400 lei20202021: 29.625 lei20212022: 291.818 lei20222023: 257.796 lei20232024: 453.371 lei453 mii20242025: 399.362 lei399 mii2025
Profit net lei
2018: −654 lei−654'182019: 7.060 lei'192020: 1.358 lei'202021: 28.394 lei'212022: 254.896 lei'222023: 210.144 lei'232024: 392.906 lei393 mii'242025: 271.475 lei271 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MRV IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 399.362 lei în scădere față de 2024 271.475 lei în scădere față de 2024 12.415 lei în scădere față de 2024 42.298 lei 527.726 lei 557.609 lei 1
2024 453.371 lei în creștere față de 2023 392.906 lei în creștere față de 2023 12.494 lei în creștere față de 2023 177 lei 405.463 lei 393.146 lei 1
2023 257.796 lei în scădere față de 2022 210.144 lei în scădere față de 2022 6.686 lei în scădere față de 2022 2.301 lei 214.770 lei 210.385 lei 1
2022 291.818 lei în creștere față de 2021 254.896 lei în creștere față de 2021 45.752 lei în creștere față de 2021 4.425 lei 296.464 lei 255.137 lei 1
2021 29.625 lei în creștere față de 2020 28.394 lei în creștere față de 2020 913 lei în creștere față de 2020 — 37.271 lei 36.358 lei —
2020 1.400 lei în scădere față de 2019 1.358 lei în scădere față de 2019 42 lei în creștere față de 2019 — 8.006 lei 7.964 lei —
2019 7.500 lei 7.060 lei în creștere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 — 6.606 lei 6.606 lei —
2018 — −654 lei 800 lei — 346 lei −454 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare