M&S FOR EVENTS S.R.L.

M&S FOR EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 39872013, Nr. Reg. Com. J2018000775183. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VIITORULUI, NR.10, CAMERA NR. 2, cod poștal 210177. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M&S FOR EVENTS S.R.L.
CUI
39872013
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000775183
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2018
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VIITORULUI, NR.10, CAMERA NR. 2
Cod poștal
210177
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, M&S FOR EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.250 lei, un profit net de 1.878 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201820222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.950 lei2024 · Cifra de afaceri: 163.920 lei2025 · Cifra de afaceri: 120.250 lei2018 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 20.490 lei2023 · Profit net: 257.851 lei2024 · Profit net: 51.446 lei2025 · Profit net: 1.878 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182022: 21.200 lei20222023: 34.950 lei20232024: 163.920 lei164 mii20242025: 120.250 lei120 mii2025
Profit net lei
2018: 0 lei20182022: 20.490 lei20222023: 257.851 lei258 mii20232024: 51.446 lei20242025: 1.878 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M&S FOR EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 120.250 lei în scădere față de 2024 1.878 lei în scădere față de 2024 2.247.986 lei în creștere față de 2024 2.464.855 lei 99.268 lei 68.304 lei 2
2024 163.920 lei în creștere față de 2023 51.446 lei în scădere față de 2023 17.862 lei în scădere față de 2023 239.132 lei 96.989 lei 70.426 lei 2 în creștere față de 2023
2023 34.950 lei în creștere față de 2022 257.851 lei în creștere față de 2022 77.236 lei în creștere față de 2022 302.410 lei 66.126 lei 291.300 lei 0
2022 21.200 lei în creștere față de 2018 20.490 lei în creștere față de 2018 450 lei în creștere față de 2018 — 33.899 lei 33.449 lei 0
2018 0 lei 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare