MSM STREET M4 S.R.L.

MSM STREET M4 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42429149, Nr. Reg. Com. J2020000419248. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. MOLDOVA, NR.4, cod poștal 435700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MSM STREET M4 S.R.L.
CUI
42429149
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000419248
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. MOLDOVA, NR.4
Cod poștal
435700
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, MSM STREET M4 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 443.984 lei, un profit net de 9.345 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2022202320242022 · Cifra de afaceri: 261.997 lei2023 · Cifra de afaceri: 376.482 lei2024 · Cifra de afaceri: 443.984 lei2022 · Profit net: 35.868 lei2023 · Profit net: 21.994 lei2024 · Profit net: 9.345 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 261.997 lei20222023: 376.482 lei20232024: 443.984 lei444 mii2024
Profit net lei
2022: 35.868 lei36 mii20222023: 21.994 lei20232024: 9.345 lei9 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MSM STREET M4 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 443.984 lei în creștere față de 2023 9.345 lei în scădere față de 2023 232.281 lei în creștere față de 2023 135.909 lei 176.655 lei 80.283 lei 3
2023 376.482 lei în creștere față de 2022 21.994 lei în scădere față de 2022 29.507 lei în scădere față de 2022 51.145 lei 49.300 lei 70.938 lei 3 în creștere față de 2022
2022 261.997 lei 35.868 lei 45.821 lei 60.861 lei 33.904 lei 48.944 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare