MTRAIL ROMANIA S.R.L.

MTRAIL ROMANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41519340, Nr. Reg. Com. J2019003226122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 13 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DEVA, NR.1-7, BIROU NR.3, cod poștal 400375. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MTRAIL ROMANIA S.R.L.
CUI
41519340
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003226122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 august 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DEVA, NR.1-7, BIROU NR.3
Cod poștal
400375
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, MTRAIL ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.806.351 lei, un profit net de 1.350.689 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.400.957 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.908.212 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.474.987 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.324.381 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.119.559 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.806.351 lei2019 · Profit net: −11.477 lei2020 · Profit net: 364.183 lei2021 · Profit net: 654.188 lei2022 · Profit net: 737.781 lei2023 · Profit net: 1.032.422 lei2024 · Profit net: 1.053.256 lei2025 · Profit net: 1.350.689 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.400.957 lei20202021: 1.908.212 lei20212022: 2.474.987 lei20222023: 3.324.381 lei20232024: 4.119.559 lei20242025: 4.806.351 lei4,8 mil.2025
Profit net lei
2019: −11.477 lei−11 mii20192020: 364.183 lei20202021: 654.188 lei20212022: 737.781 lei20222023: 1.032.422 lei20232024: 1.053.256 lei20242025: 1.350.689 lei1,4 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru MTRAIL ROMANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.806.351 lei în creștere față de 2024 1.350.689 lei în creștere față de 2024 289.281 lei în scădere față de 2024 40.577 lei 2.229.696 lei 1.980.992 lei 7 în creștere față de 2024
2024 4.119.559 lei în creștere față de 2023 1.053.256 lei în creștere față de 2023 349.700 lei în creștere față de 2023 21.256 lei 4.258.798 lei 3.930.354 lei 6 în creștere față de 2023
2023 3.324.381 lei în creștere față de 2022 1.032.422 lei în creștere față de 2022 255.400 lei în creștere față de 2022 17.220 lei 3.115.278 lei 2.877.098 lei 5
2022 2.474.987 lei în creștere față de 2021 737.781 lei în creștere față de 2021 201.807 lei în creștere față de 2021 18.253 lei 2.028.230 lei 1.844.676 lei 5 în creștere față de 2021
2021 1.908.212 lei în creștere față de 2020 654.188 lei în creștere față de 2020 87.054 lei în creștere față de 2020 12.026 lei 1.181.923 lei 1.106.895 lei 3
2020 1.400.957 lei 364.183 lei în creștere față de 2019 86.178 lei în creștere față de 2019 24.447 lei 514.438 lei 452.707 lei 3
2019 — −11.477 lei 0 lei 2.285 lei 86.238 lei 88.523 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare