MUDAN GADAL SRL

MUDAN GADAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 37922697, Nr. Reg. Com. J22/2232/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1083 - Prelucrarea ceaiului si cafelei. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TĂTĂRAŞI, NR.67, CORP C2, cod poștal 700397. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUDAN GADAL SRL
CUI
37922697
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2232/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TĂTĂRAŞI, NR.67, CORP C2
Cod poștal
700397
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1083
Domeniu de activitate
Prelucrarea ceaiului si cafelei

Situații financiare

În 2025, MUDAN GADAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 264.858 lei, un profit net de 18.815 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.856 lei2020 · Cifra de afaceri: 37.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 56.935 lei2022 · Cifra de afaceri: 81.329 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.618 lei2024 · Cifra de afaceri: 182.113 lei2025 · Cifra de afaceri: 264.858 lei2017 · Profit net: −885 lei2018 · Profit net: −19.979 lei2019 · Profit net: −20.361 lei2020 · Profit net: −52.475 lei2021 · Profit net: 97.632 lei2022 · Profit net: −10.577 lei2023 · Profit net: 935 lei2024 · Profit net: 5.330 lei2025 · Profit net: 18.815 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 0 lei'172018: 0 lei'182019: 3.856 lei'192020: 37.300 lei'202021: 56.935 lei'212022: 81.329 lei'222023: 119.618 lei'232024: 182.113 lei'242025: 264.858 lei265 mii'25
Profit net lei
2017: −885 lei'172018: −19.979 lei'182019: −20.361 lei'192020: −52.475 lei−52 mii'202021: 97.632 lei98 mii'212022: −10.577 lei'222023: 935 lei'232024: 5.330 lei'242025: 18.815 lei19 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MUDAN GADAL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 264.858 lei în creștere față de 2024 18.815 lei în creștere față de 2024 301.840 lei în creștere față de 2024 79.216 lei 302.748 lei 18.636 lei 1
2024 182.113 lei în creștere față de 2023 5.330 lei în creștere față de 2023 254.267 lei în creștere față de 2023 87.917 lei 240.677 lei −179 lei 1 în creștere față de 2023
2023 119.618 lei în creștere față de 2022 935 lei în creștere față de 2022 229.552 lei în creștere față de 2022 103.757 lei 207.825 lei −5.510 lei 0 în scădere față de 2022
2022 81.329 lei în creștere față de 2021 −10.577 lei în scădere față de 2021 185.971 lei în creștere față de 2021 116.449 lei 163.946 lei −6.445 lei 1
2021 56.935 lei în creștere față de 2020 97.632 lei în creștere față de 2020 155.846 lei în scădere față de 2020 134.419 lei 141.546 lei 4.132 lei 1 în scădere față de 2020
2020 37.300 lei în creștere față de 2019 −52.475 lei în scădere față de 2019 242.737 lei în creștere față de 2019 147.837 lei 107.470 lei −93.500 lei 2
2019 3.856 lei în creștere față de 2018 −20.361 lei în scădere față de 2018 137.865 lei în creștere față de 2018 171.868 lei 49.515 lei −41.025 lei 2
2018 0 lei −19.979 lei în scădere față de 2017 63.733 lei în creștere față de 2017 184.345 lei 22.117 lei −20.664 lei 2 în creștere față de 2017
2017 0 lei −885 lei 900 lei 0 lei 215 lei −685 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare