MUNMEDICA SRL

Radiată din 19 iunie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MUNMEDICA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 16802043, Nr. Reg. Com. J02/1618/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CRIŞAN, NR.6, AP.2, cod poștal 310016. Societatea este radiată din data de 19 iunie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUNMEDICA SRL
CUI
16802043
Stare
Radiată din 19 iunie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J02/1618/2004
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2004
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CRIŞAN, NR.6, AP.2
Cod poștal
310016
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2023, MUNMEDICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 59.048 lei, un profit net de 6.142 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201620172018201920202021202220232016 · Cifra de afaceri: 42.026 lei2017 · Cifra de afaceri: 58.955 lei2018 · Cifra de afaceri: 40.126 lei2019 · Cifra de afaceri: 55.320 lei2020 · Cifra de afaceri: 50.583 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.056 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.440 lei2023 · Cifra de afaceri: 59.048 lei2016 · Profit net: −8.620 lei2017 · Profit net: 10.020 lei2018 · Profit net: −2.434 lei2019 · Profit net: 3.923 lei2020 · Profit net: 1.013 lei2021 · Profit net: 1.333 lei2022 · Profit net: 849 lei2023 · Profit net: 6.142 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 42.026 lei'162017: 58.955 lei'172018: 40.126 lei'182019: 55.320 lei'192020: 50.583 lei'202021: 47.056 lei'212022: 56.440 lei'222023: 59.048 lei59 mii'23
Profit net lei
2016: −8.620 lei−9 mii'162017: 10.020 lei10 mii'172018: −2.434 lei'182019: 3.923 lei'192020: 1.013 lei'202021: 1.333 lei'212022: 849 lei'222023: 6.142 lei6 mii'23
Indicatori financiari pe ani pentru MUNMEDICA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 59.048 lei în creștere față de 2022 6.142 lei în creștere față de 2022 10.209 lei în creștere față de 2022 — 16.591 lei 6.382 lei 1
2022 56.440 lei în creștere față de 2021 849 lei în scădere față de 2021 6.198 lei în scădere față de 2021 — 7.287 lei 1.089 lei 1
2021 47.056 lei în scădere față de 2020 1.333 lei în creștere față de 2020 6.620 lei în creștere față de 2020 — 8.193 lei 1.573 lei 1
2020 50.583 lei în scădere față de 2019 1.013 lei în scădere față de 2019 3.928 lei în scădere față de 2019 — 5.181 lei 1.253 lei 1
2019 55.320 lei în creștere față de 2018 3.923 lei în creștere față de 2018 7.451 lei în scădere față de 2018 — 9.180 lei 1.729 lei 1
2018 40.126 lei în scădere față de 2017 −2.434 lei în scădere față de 2017 12.672 lei în scădere față de 2017 — 10.478 lei −2.194 lei 1
2017 58.955 lei în creștere față de 2016 10.020 lei în creștere față de 2016 17.024 lei în creștere față de 2016 — 18.664 lei 1.640 lei 1
2016 42.026 lei −8.620 lei 15.915 lei — 7.535 lei −8.380 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.