MUNTEAN CLEANING SERVICES S.R.L.

MUNTEAN CLEANING SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40286298, Nr. Reg. Com. J2018005399124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8130 - Activitati de intetinere peisagistica. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUREL VLAICU, NR.13, DEMISOL. SPAŢIU TEHNIC, BL.V3, cod poștal 400581. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUNTEAN CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI
40286298
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005399124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUREL VLAICU, NR.13, DEMISOL. SPAŢIU TEHNIC, BL.V3
Cod poștal
400581
Cod CAEN
8130
Domeniu de activitate
Activitati de intetinere peisagistica

Situații financiare

În 2025, MUNTEAN CLEANING SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.530 lei, un profit net de 17.029 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 44.655 lei2020 · Cifra de afaceri: 71.658 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.542 lei2022 · Cifra de afaceri: 85.270 lei2023 · Cifra de afaceri: 39.385 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.320 lei2025 · Cifra de afaceri: 98.530 lei2018 · Profit net: −122 lei2019 · Profit net: 2.286 lei2020 · Profit net: 14.631 lei2021 · Profit net: 16.508 lei2022 · Profit net: 11.059 lei2023 · Profit net: −48.417 lei2024 · Profit net: −27.372 lei2025 · Profit net: 17.029 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 44.655 lei20192020: 71.658 lei20202021: 82.542 lei20212022: 85.270 lei20222023: 39.385 lei20232024: 41.320 lei20242025: 98.530 lei99 mii2025
Profit net lei
2018: −122 lei'182019: 2.286 lei'192020: 14.631 lei'202021: 16.508 lei'212022: 11.059 lei'222023: −48.417 lei−48 mii'232024: −27.372 lei'242025: 17.029 lei17 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MUNTEAN CLEANING SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 98.530 lei în creștere față de 2024 17.029 lei în creștere față de 2024 41.820 lei în scădere față de 2024 734 lei 8.302 lei −32.784 lei 1
2024 41.320 lei în creștere față de 2023 −27.372 lei în creștere față de 2023 52.166 lei în creștere față de 2023 2.006 lei 348 lei −49.812 lei 1
2023 39.385 lei în scădere față de 2022 −48.417 lei în scădere față de 2022 27.836 lei în creștere față de 2022 4.289 lei 1.106 lei −22.441 lei 1
2022 85.270 lei în creștere față de 2021 11.059 lei în scădere față de 2021 7.015 lei în creștere față de 2021 28.531 lei 14.677 lei 34.035 lei 1
2021 82.542 lei în creștere față de 2020 16.508 lei în creștere față de 2020 3.773 lei în scădere față de 2020 65.005 lei 3.965 lei 22.977 lei 1
2020 71.658 lei în creștere față de 2019 14.631 lei în creștere față de 2019 9.738 lei în scădere față de 2019 101.996 lei 6.881 lei 16.995 lei 1
2019 44.655 lei 2.286 lei în creștere față de 2018 14.808 lei în creștere față de 2018 141.921 lei 647 lei 2.364 lei 1
2018 — −122 lei 122 lei — 200 lei 78 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare